Kimdir

Elfin Tataroğlu’nun Eşi Kimdir? Elfin Tataroğlu’nun Babası Kimdir?

Elfin Tataroğlu’nun Eşi Kimdir? Elfin Tataroğlu’nun Babası Kimdir?. Bahçeşehir Üniversitesi öğretim görevlisi Elfin Tataroğlu 1978 İzmir doğumludur. CHP 18.Olağanüstü Kurultayı’nda BYKP’den Parti Meclisi Üyesi seçilen Tataroğlu 44 yaşındadır. Doktora düzeyinde yaptığı Akademik ve siyasi makaleleri gazetelerde yayınlanmaktadır. Son dönemlerde katıldığı tartışma programlarında isminden söz ettiren Elfin Tataroğlu Nerede yazıyor? sorularının yanıtlarına makalemizde ulaşabilirsiniz.

Elfin Tataroğlu Kimdir?

Elfin Tataroğlu 1978 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. İzmir Saint Joseph Fransız Lisesi’ni bitirdikten sonra 2001 yılında Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümünü bitirdi. Accademia Italiana Floransa’da tasarım ve dil eğitimi aldı. Bilgi Üniversitesi İşletme Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. Halen İstanbul Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi ve Organizasyon doktorası yapmaktadır. Örgüt kültürü, liderlik ve elektronik öğrenme konularında akademik çalışmaları yer almaktadır.

İyi düzeyde İngilizce ve Fransızca, orta düzeyde İtalyanca ve İspanyolca biliyor. 2010-2012 Yılları arasında CHP Kadın Kolları MYK Üyeliği yapmıştır. İzmir 2. Bölge 24. Dönem Milletvekili Adayı, 34. Kurultay Divan Yazman Üyesi, Konak İlçe’den İl Kongre Delegesi ve İzmir Kurultay Delegesi seçilmiştir.

CHP 18.Olağanüstü Kurultayı’nda BYKP’den Parti Meclisi Üyesi seçilmiştir. Doktora düzeyinde akademik araştırmalar yapmakta ve siyasi makaleleri gazetelerde yayınlanmaya devam etmektedir. Halen Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansı programında öğretim görevlisi olarak ders vermektedir. Tataroğlu, Habertürk başta olmak üzere bazı televizyon kanallarında sıkça görülen ve yorumlarına başvurulan isimlerden biridir.

Tataroğlu’nun, “Bahriye: Aydinlanma Yolunda Bir Ömür” adında bir eseri de bulunuyor.


Elfin Tataroğlu’nun Eşi Kimdir?

Elfin Tataroğlu’nun eşi Kadir Tataroğlu dur. Gebze’nin tanınmış iş adamlarından olan Kadir Tataroğlu, Bilkent Üniversitesi mezunudur. Çiftin bu evliliğinden bir çocuğu dünyaya gelmiştir.


Elfin Tataroğlu: Twitter

Elfin Tataroğlu: ınstagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu