Kimdir

Filiz Eryılmaz Kimdir, Kaç Yaşında? Filiz Eryılmaz Hayatı ve Biyografisi

Filiz Eryılmaz Kimdir, Kaç Yaşında?. Katıldığı TV programlarında Ekonomi hakkında yaptığı açıklamalar ve yorumlarla merak edilen isimlerden olan Bursa Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümü / ALB Yatırım Başekonomisti Doç. Dr. Filiz Eryılmaz Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenleri bu makalemizde paylaştık.

Filiz Eryılmaz Kimdir, Kaç Yaşında?

Akademisyen Filiz Eryılmaz 1982 yılında Aydın‘da doğmuştur ve 2023 yılı itibariyle 41 yaşındadır. Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde 1.likle tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimini 2005 yılında Uludağ Üniversitesinde Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde tamamlamıştır. 2014 yılında tamamlayarak Doktora unvanını almıştır. .

Doç. Dr. Filiz Eryılmaz, Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümü, İktisat Politikası ana bilim dalında görev yapmaktadır.


Filiz Eryılmaz Hayatı ve Biyografisi

Doç. Dr. Filiz Eryılmaz Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İktisat Bölümü, İktisat Politikası ana bilim dalında 2006 ve 2016 yıllları arasında araştırma görevlisi olarak görev yapmıştır.

2016 ve 2021 yılları arasında Dr. Öğretim Üyesi ve 2021 yılından bu yana da Doçent olarak görev yapmaktadır.

Doktora tezi ”Politik konjonktür teorileri ışığında Türk iktisat politika çıktılarının analizi”dir. Yüksek lisans tezini ise ”Hisse senedi piyasa volatilitesi ve işlem hacmi ile ilişkisi” başlığıyla tamamlamıştır.

Doç. Dr. Filiz Eryılmaz: Twitter

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu