Kimdir

Hakan Kakız Kimdir, Boyu Kilosu Kaç? Hakan Kakız Hayatı ve Biyografisi

Hakan Kakız Kimdir, Boyu Kilosu Kaç? araştıranlar için bu yazımızda çok sevilen ve Fenomen olan Hakan Kakız’ın Hayatı ve Biyografisi hakkında bilgi vereceğiz. DJ olması yanı sıra filmlerde rol alan ve Sosyal Medya fenomeni olan Hakan Kakız, Kısmetse Olur erkeklerini ifşa etmesi sonrasında en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. Gelin birlikte Hakan Kakız hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Hakan Kakız Kimdir, Kaç Yaşında?

Sosyal medya platformlarında milyonlarca takipçisi olan ve bunun yanı sıra yoğun çalışma hayatında DJ performansı ile de çok konuşulan Hakan Kakız, 28 Ağustos 1984 doğumludur. 2023 yılı itibarı ile 39 yaşındadır. İstanbul doğumlu olan Kakız, bir çok film ve dizide de rol almıştır. ilk olarak Twitter ve Vine platformlarında eğlenceli paylaşımları ile adını duyuran Hakan Kakız, son günlerde Kısmetse olur erkeklerini ifşa etmesi sonrasında en çok araştırılan isimler arasında yer aldı.

Eğitim hayatına İstanbul’da başlayan Hakan Kakız, Merhum fenomen Caner Çalışır’ın çocukluk arkadaşıdır. Liseden sonra üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde sürdürdü ve mezun olmuştur. Şuan da İstanbulda yaşamakta ve DJ performans sahneleri ile hemen hemen her ilde sahne almaktadır. Yoğun çalışma temposu olmasına rağmen sosyal medya platformlarında da sürekli paylaşımlar yapmakta ve milyonların en çok izlediği ve takip ettiği fenomenler arasında yer almaktadır.


Hakan Kakız Boyu, Kilosu Kaç, Hangi Burç?

Uzun bacakları ile adından sürekli bahsedilen Hakan Kakız, Başak burcudur. Ayrıca burcunun özelliklerini de taşıyan Kakız oldukça titiz olması ile anılmaktadır. Boyu 1,91 cm’dir ve kilosu da 82 kg’dır. Belirtelim ki zaman zaman kilo aldığını dile getiren Kakız sıklıkla spor yapıyor ve formunu sürekli koruyor.


Hakan Kakız Hayatı ve Biyografisi

Günümüzde sosyal medya fenomeni olarak bilinen, sponsorlu reklamlar alıp işbirliği ile çeşitli markaların ürünlerini tanıtan Hakan Kakız,  aslında televizyon programı sunucusu, oyuncu ve DJ. Özellikle pandemi öncesinde ve sosyal medya fenomeni olarak öne çıktığı zamanlarda dj’lik yapan ünlüler kervanına o da katılmıştı. Ayrıca bacak güzeli Kakız’ın Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde filmi ve Aile Reisi adlı dizide rol almışlığı da var.

Hakan Kakız Euro D ekranlarında sunuculuk yaptı. 2009 yılında ilk kez Aile Reisi dizisinde Tarık rolüne hayat verdi ve oyunculuk konusunda takipçilerinden tam not aldı. 2010 yılında Deli Dumrul Kurtlar Kuşlar Aleminde sinema filmi ile beyazperde de boy gösteren isimler arasında yer aldı. Ülkemizde uzun bacaklarıyla bacak güzeli lakabıyla tanınmaktadır. Günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir ve DJ olarak neredeyse tüm illerde sahne almaya devam etmektedir.

İnstagram 👉 Hakan Kakız


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Hazal Kaya’nın Boyu ve Kilosu Kaç? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu