Sosyal Medya

Instagram Biyografi Sonsuzluk İşareti ∞ Kopyala-Yapıştır

Instagram Biyografi Sonsuzluk İşareti ∞ Kopyala-Yapıştır. Instagram biyografisinde sonsuzluk işareti kullanmak isteyenler için kolayca kopyalayıp yapıştırabilmeleri için sonsuzluk işaretini bu makalemizde paylaştık. Instagram kullanıcıları kendileri için özel tarihlerin başlangıcını yazıp bitiş tarihlerine sonsuzluk işareti koymaktadır. Bizde Instagram kullanıcıları için Instagram Biyografi Sonsuzluk İşareti ∞ Kopyala-Yapıştır, makalesini paylaştık.

Sonsuzluk İşareti (∞) Nedir?

Sonsuzluk işareti, Matematik alanında sonsuz miktardaki sayıları ifade etmek için kullanılmaktadır. Bu simge 1655 yılında Matematikçi John Wallis tarafından bulunmuştur. Simge, yan yatan sekiz sayısıyla ifade edilmektedir. Sosyal hayatta ise sonsuzluk işareti aşk, özlem veya ölüm gibi konularda sıklıkla kullanılmaktadır.


Instagram Biyografi Sonsuzluk İşareti ∞ Kopyala-Yapıştır

Samsung, Huawei, HTC, Xiaomi gibi Android cihazlar ve shoppingmode iPhone gibi IOS cihazlarda ise ∞ sonsuzluk işaretini kopyalayıp istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. İsterseniz telefonunuz modeline göre kısayol tuşu olarak da atama yapmanız mümkündür.

Sonsuzluk İşareti emoji kopyala: ♾️

Sade sonsuzluk işareti kopyala:


İlginizi Çekebilir  👇

👉 Instagram GİF İsimleri Türkçe ve Mery Kodları 2023

👉 Instagram Öne Çıkan Hikaye İndir (İOS-Android)

👉 En İyi Instagram Biyografi Sözleri Ağır / Cool

👉 Instagram Profilime Kim Baktı En İyi Ücretsiz 7 Uygulama

👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu