Öğrenci Gazetesi

İş Bankası Genel Yetenek Testi Çıkmış Sorular PDF İndir

İş Bankası Genel Yetenek Testi Çıkmış Sorular PDF İndir. Banka sınavlarına hazırlanan adaylara kaynak olabilmesi için İş Bankası Genel Yetenek Testi çıkmış sorular PDF dosyasını paylaştık. İş Bankasında Genel Yetenek sınavında genel olarak Matematik, Mantık ve az sayıda Türkçe soruları yer almaktadır. Banka sınavlarında Çan eğrisi sistemi belirlediği için 1 soru daha fazla yapmış olmanız sizin mülakata çağırılmanızı sağlar.

İş Bankası Genel Yetenek Testi Çıkmış Sorular PDF

Banka sınavları genel olarak bilgisayar da sorular gösterilir soruları çözebilmeniz için müsvedde kağıdı verilir. İşlemlerinizi yaptıktan sonra bilgisayardan doğru şıkkı işaretliyorsunuz. Banka sınavlarında cevaplama süresi 1 dakikadır yani 20 soru 20 dakikadır. Matematik ve mantık soruları çok olduğundan adaylar genel olarak süre sıkıntısı yaşamaktadır. Özellikle Mantık sorularının anlaşılmasının zor olduğundan sınava hazırlanan adaylara bol bol soru çözerek soru türlerini görmelidirler.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak İş Bankası Genel Yetenek Testi Çıkmış Sorular ve çözümleri PDF dosyasını indirerek çalışabilirsiniz.

Güncelleniyor…


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Ziraat Bankası Sınavı Tüm Çıkmış Sorular PDF

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu