Kimdir

Kadriye Olgar Kimdir, Kaç Yaşında? Kadriye Olgar Hayatı ve Biyografisi

Kadriye Olgar Kimdir, Kaç Yaşında? Kadriye Olgar Hayatı ve Biyografisi. Olgarlar Group Kurucusu olan Kadriye Olgar Nereli, Ne İş Yapıyor? Kadriye Olgar Oğlu Kim? Başarılı iş kadını olan ve aynı zamanda Türk Kalp Vakfı İcra Kurulu Başkanı olan Kadriye Olgar son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer aldı. Gelin birlikte Kadriye Olgar hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim..

Kadriye Olgar Kimdir?

Başarılı bir iş kadını olan ve bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer alan Kadriye Olgar Kimdir? merak edilmekte. Genel olarak eczacılık yapan ve bunun yanı sıra Olgarlar Group kurucusu olarak da biline Kadriye Olgar, 1948 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2024 yılı itibari ile 76 yaşında olan Kadriye Olgar aslen İstanbulludur. Kariyerinde ki başarılar yanı sıra yer aldığı sosyal sorumluluk projeleri ile de sık sık gündeme gelmektedir. Eczacı olması ile birlikte spora düşkünlüğü ile de tanınan Olgar, Türk Kalp Vakfı İcra Kurulu Başkanıdır.

Özel hayatından kısaca bahsedecek olursak; eski bir deniz subayı olan ve Kıbrıs Barış Harekatı’nda ‘Gazi’ ünvanını Güven Olgar ile evlidir. Kadriye Olgar Oğlu Orkun Olgar‘dır. Orkun Olgar günümüzde  NTV’de Macerasever adlı programı sunarak Türkiye’nin doğal güzelliklerini ve macera sporlarını izleyicilere aktarmaktadır. Orkun Olgar bununla birlikte Olgarlar Group’un CEO’su olan Orkun Olgar, aynı zamanda SPX – Sport Point Extreme’in kurucu ortağıdır.


Kadriye Olgar Hayatı ve Biyografisi

Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan Olgarlar Group, spor perakendeciliği ve dağıtımcılığı yapan bir şirketler grubunun kurucusu olan Kadriye Olgar, eczacı ve iş kadını olarak da başarılı bir kariyere sahiptir. Kadriye Olgar, sosyal konulardaki duyarlılığı ile de sıkça gündeme geliyor. Kadriye Olgar, Türk Kalp Vakfı İcra Kurulu Başkanı olarak kalp sağlığına dikkat çekiyor ve kalp hastalıklarıyla mücadele ediyor. Kadriye Olgar’ın Instagram hesabında da takipçileriyle sık sık paylaşımlarda bulunuyor.

Olgarlar Group’un 43 mağazası, 500 satış noktası ve 62 markanın distribütörlüğü vardır. Kadriye Olgar, hem İstanbul’da hem de Bodrum’da yaşamaktadır.

Instagram’da Kadriye Olgar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu