Bilgi Arşivi

Kripto Para Telegram Grupları: En İyi Telegram Kripto Para Grupları Listesi 2024

Kripto Para Telegram Grupları: En İyi Telegram Kripto Para Grupları Listesi 2024. Kripto para hakkında en çok bilginin döndüğü yer artık Telegram grupları oldu. Kripto para dünyasına giren herkes illaki Telegram gruplarını duymuş veya girmiştir. 2024 yılı itibariyle Telegram artık kripto para alımı, satımı üzerine fikir alış verişi yapanlar için bir buluşma noktası halime geldi.

En İyi Telegram Kripto Para Grupları Listesi 2024

Kripto trading sinyal gruplarında uzman kripto para alım satımı üzerine fikir alış verişi, trading sinyalleri haberler, teknik analizlerde Telegram gruplarında paylaşılmaktadır.

Kripto Trading sinyalleri, kârı en üst düzeye çıkarmak için kripto alım-satımı ve trading konusunda önerilerde bulunan bir grup uzman trader ve analist tarafından araştırılmaktadır. Telegram popüler olmadan önce Slack üzerinden bu bilgiler paylaşılıyordu karmaşık olmasından dolayı tüm Kripto para grupları Telegrama’a geçti.

Bu makalemizde en iyi kripto para Telegram grupları ve sinyal gruplarını listeleyeceğiz.

 1- Kripto Türkiye

Bu Telegram grupları içinde Kripto para dünyasına kendini adamış kişiler üyelere bilgiler veriyor. Ayrıca Kripto para dünyasındaki en güncel haberler ve öğretici metinlerde bu grupta paylaşılıyor.

Katılım linki : https://t.me/KriptoTurkiye-


2- Bitcoin – Altcoin Yardımlaşma Grubu

Bu grup isminden anlaşılacağı gibi Bitcoin-Altcoinler hakkında bilgi alış verişinin yapıldığı bir grup iki bin kişiden fazla üyesi olan aktif bir grup.

Katılım linki : https://t.me/kriptoburakgrubu


3- Kripto Emre

Kripto paralar hakkında tahminlerin, duyumların ve analizlerin paylaşıldığı bir Telegram grubu.

Katılım linki : https://t.me/kriptoemre


4- Mak Investment

Kripto paralarla ilgilenenler bir şekilde MAK’ı duymuştur. Duymadıysa da duyması gerektiğini düşünüyorum. Kendisi harika paylaşımlar yapan bildiklerini insanlarla paylaşmayı seven hep beraber kazanalım içgüdüsüne sahip bir insan. Grupta çok kaliteli paylaşımlar yapıyor.

Katılım linki : https://t.me/makinvestment


5- Rocket Wallet

Telegram’da en hızlı büyüyen kripto trading kanallarından biri olan Rocket Wallet , sürekli olarak iyi kalitede sinyaller sağlama konusunda sağlıklı bir geçmişe sahip. Aralarında kripto para trading’inde on yıldan fazla deneyime sahip olduklarını iddia eden Fransız iki deneyimli trader tarafından yönetiliyor.

Katılım linki : https://t.me/RocketWallet_Official


6- BeInCrypto Trading Türkiye

BeInCrypto Trading Türkiye, ana şirketi BeInCrypto.com‘dan bir grup trading uzmanı tarafından yönetilen bir topluluktur. BeinCrypto, kripto para haberlerinin ve teknik analizlerin gerçek zamanlı ve tarafsız raporlanmasına odaklanarak dünya çapında en çok ziyaret edilen kripto para haber sitelerinden biridir.

Katılım linki: https://t.me/BiCTRTradingGroup


7- Binance Türkiye

Bu grup, Binance’in Türkiye ekibinin oluşturduğu resmi bir grup bu grupta kripto paralar ile ilgili olarak son haberler de ilk olarak bu kanalda paylaşılıyor. Buna ek olarak, borsa ile ilgili son haberler ve kripto para sektöründeki son gelişmeleri de bu kanal aracılığı ile takip etmek mümkün.


Yazışamadığınız ama bilgi/haber alabildiğiniz Telegram kanalları:

Uzmancoin.com https://t.me/uzmancoin — Haberleri takip edebileceğiniz kanal


Muhabbit.com https://t.me/Muhabbit — Muhabbit’in haber kanalı, güncel ve orijinal haberleri burada bulabilirsiniz


Altcoin Rookie https://t.me/altcoinrookiechannel — Fenomen Rookie’nin kanalı


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu