Kimdir

Mehmet Altınöz Kimdir, Nereli? Mehmet Altınöz Hayatı ve Biyografisi

Mehmet Altınöz Kimdir, Nereli? Mehmet Altınöz Ne İş Yapıyor? Soruları en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. Yeniden Refah Partisi, Genel Başkan Yardımcısı olan Mehmet Altınöz, merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın kızı Elif Erbakan ile evlidir. İşte Mehmet Altınöz Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm bilinmesi gerekenler.

Mehmet Altınöz Kimdir, Nereli?

İş İnsanı Mehmet Altınöz 1973 Bursa doğumludur. 2024 yılı itibariyle 51 yaşındadır. Bursa Anadolu Lisesi mezunu olan Altınöz, lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünde tamamlamıştır. Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi İşletme Bölümünde Yönetim ve Organizasyon Yüksek lisansı (MBA) yapmıştır. Altınöz AŞ. Yönetim Kurulu Başkanıdır. Saadet Partisi Genel Merkez Yüksek Disiplin Kurulu Üyeliği ve STK ve Halkla ilişkiler Bşk.Yrd. görevlerinde bulundu.

Mehmet Altınöz, Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın kızı Elif Erbakan ile evlidir ve iki çocuk babasıdır. Mehmet Altınöz İyi derecede İngilizce bilmektedir.


Mehmet Altınöz Hayatı ve Biyografisi

Yeniden Refah Partisi, Genel Başkan Yardımcısı olan Mehmet Altınöz, Altınöz AŞ. Yönetim Kurulu Başkanıdır. Saadet Partisi Genel Merkez Yüksek Disiplin Kurulu Üyeliği ve STK ve Halkla ilişkiler Bşk.Yrd. görevlerinde bulundu. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı Mütevelli Heyeti üyesidir.

Mehmet Altınöz, Akademik, Eğitim, İş Dünyası kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır. Büro Yönetimi ve Sekreterlik Sözlüğü, Dosya ve Arşiv Yönetimi, Günümüz İş Ortamında Sekreterlik, Kamu ve Özel Kesim Yapısı, Sekreterlik Bilgisi, Yazışma Teknikleri adında kitapları vardır. .

Mehmet Altınöz kitapları; Hacettepe Üniversitesi Yayınları, Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.

Mehmet Altınöz tarafından yazılan son kitap “Sekreterlik Bilgisi”, Hacettepe Üniversitesi Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Mehmet Altınöz: Instagram

Mehmet Altınöz: Twitter

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Yeniden Refah Partisi (YRP) Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz 👏🏼👏🏼👏🏼

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu