Gündem

Monster Hunter (Canavar Avcısı) 2020 İzle

Monster Hunter Aralık 2020’de Türkiye’de gösterime girecek. Film macera film tutkunları tarafın çok beğeniliyor. Monster Hunster Fragmanı ve konusunu film tutkuları için araştırdık. İşte Monster Hunter 2020 Filminin detayları…

Monster Hunter Konusu Nedir?

Teğmen Artemis’i ve seçkin bir asker birliğini, güçlü canavarların ölümcül bir vahşetle yönettiği garip bir dünyaya taşır. Acımasız bir tehlikeyle karşı karşıya kalan ekip, eve dönüş yolunu bulmanın tek umudu olabilecek gizemli bir avcıyla karşılaşır.

Dünyamızın arkasında başka bir şey var: bölgelerini ölümcül bir vahşetle yöneten tehlikeli ve güçlü canavarlardan oluşan bir dünya. Beklenmedik bir kum fırtınası, Teğmen Artemis (Milla Jovovich) ve birimini (TI Harris, Meagan Good, Diego Boneta) yeni bir dünyaya taşıdığında, askerler, bu düşmanca ve bilinmeyen ortamın muazzam ve korkunç canavarlara ev sahipliği yaptığını keşfettiklerinde şok olurlar. ateş gücüne.

Hayatta kalmak için çaresizce savaşan birim, benzersiz becerileri güçlü yaratıkların bir adım önünde kalmasına izin veren gizemli Avcı (Tony Jaa) ile karşılaşır. Artemis ve Hunter yavaş yavaş güven oluştururken, Amiral (Ron Perlman) tarafından yönetilen bir ekibin parçası olduğunu keşfeder. O kadar büyük bir tehlikeyle karşı karşıya ki, dünyalarını yok etmekle tehdit edebilir, cesur savaşçılar eşsiz yeteneklerini birleştirerek nihai hesaplaşma için bir araya gelirler. Mortal Kombat ve Resident Evil’den Paul WS Anderson tarafından yönetilen Monster Hunter, küresel video oyunu serisi fenomenine dayanıyor.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu