Kimdir

Özgür Burak Akkol Kimdir, Kaç Yaşında? Özgür Burak Akkol Hayatı ve Biyografisi

Özgür Burak Akkol Kimdir, Kaç Yaşında? TİSK (Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu) Yönetim Kurulu Başkanı, MESS (Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası) başkanlığı görevinde bulunan Özgür Burak Akkol en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. Geli hep birlikte TİSK Başkanı Özgür Burak Akkol Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim.

Özgür Burak Akkol Kimdir, Kaç Yaşında?

Özgür Burak Akkol 1982 yılında doğmuştur ve 2024 yılı itibariyle 42 yaşındadır. Yükseköğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Yüksek Lisans eğitimini 2011 yılında Koç Üniversitesi Executive MBA programında yapmıştır. .

Mezuniyetinin ardından Koç Holding’de denetim, insan kaynakları, proje geliştirme gibi alanlarda görev aldı ve aynı zamanda Harvard Business School ve Colombia Üniversitesi’nde yönetici ve lider geliştirme bölümü ve London Business School ile Colombia Business School’da Global Executive MBA eğitimi aldı.


Özgür Burak Akkol Hayatı ve Biyografisi

Özgür Burak Akkol, Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) yönetim kurulu başkanı, Türkiye Metal Sanayicileri (MESS), MESS Eğitim Vakfı’nın, Koç Holding Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı’nın, Koç Topluluğu Spor Kulübü’nün yönetim kurulu başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Otokoç Otomotiv, Türk Traktör Şirketleri’nin ve İŞKUR’un yönetim kurulu üyeliğinde bulunuyor.

Özgür Burak Akyol: Instagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu