Oyun

PUBG Mobile Lite Sezon 19’da Conqueror Katmanına Nasıl Ulaşılır?

PUBG Mobile Lite Sezon 19’da Conqueror Katmanına Nasıl Ulaşılır?. Mobil platformdaki diğer tüm battle royale oyunları gibi, PUBG Mobile Lite  da dereceli bir katman sistemine sahiptir. Oyuncular, özel kademe ödüllerinin yanı sıra onlara bir başarı duygusu vererek daha yüksek seviyelere ulaşmayı arzular.

PUBG Mobile Lite Sezon 19’da Conqueror Katmanına Nasıl Ulaşılır?

PUBG Mobile Lite‘da 18. Sezonun sona ermesiyle birlikte oyuncuların sıralamaları sıfırlandı. 19. Sezon birkaç gün önce başladı ve oyundaki en yüksek seviye olan Yenilmez aşamasına ulaşmayı hedefleyen oyuncular, unvanı kazanmak istiyorlarsa rütbeleri zorlamak ve eziyet etmek zorunda kalacaklar.

PUBG Mobile Lite’ta Conqueror katmanına hızlı bir şekilde yükselmeleri için en iyi ipuçları

1- Güvenli İniş

İniş noktalarını planlamak, kullanıcıların hızlı bir şekilde sıralanmasına da yardımcı olabilir. Bununla birlikte, PUBG Mobile Lite’daki bir BR maçında uçağın yörüngesine bağlı olabilir. Oyuncular, safları zorlarken hayatta kalma şanslarını artırmak için uzak mesafeli inişi tercih edebilirler.

Erken silahlı çatışmalarla karşılaşabileceklerinden, hızlı ölümlere ve rütbe puanlarında büyük bir düşüşe neden olabileceğinden, sıcak düşüşlerde düşme tavsiye edilmez. Güvenli iniş, daha iyi hayatta kalma şansı ve daha yüksek kademelere kolayca ilerlemek için daha fazla rütbe puanı sağlar.


2- Doğru Silah Seçimi

Silahlar, PUBG Mobile Lite’daki silahlı çatışmalarda çok önemli bir rol oynar. BR maçındaki ganimet haritaya rastgele dağıldığından, oyuncular oyundaki her olası silahla iyi oynamaya çalışmalıdır.

Oyuncuların haritadaki herhangi bir konumda düşmanları sömürmek için her zaman en az bir uzun menzilli ve bir orta-yakın menzilli silahı donatmaları veya bulundurmaları önerilir. Bu, maçın ilk aşamalarında hayatta kalmalarına yardımcı olur.

Bunun dışında oyuncular, oyunlarını iyileştirmek ve rütbelerini zirveye taşımak için el bombaları gibi araçları kullanmak zorunda kalacaklar.


3- Uygulama ve Tutarlılık

Pratik ve tutarlılık, PUBG Mobile Lite’ta rütbeleri yükseltmenin anahtarıdır. Pratik yapmak, oyuncuların hedeflerini mükemmelleştirmelerine ve geri tepmelerine yardımcı olur.

Ayrıca, maçlar oynarken kazanılan harita bilgisi sürekli olarak çok yardımcı olur ve oyundaki farklı durumlarda üstünlük sağlar.

Oyuncular, yere iner inmez yanlarında bir araç bulmalı ve taşımalı ve haritaya yağmayı bitirmelidir. Araçlar, PUBG Mobile Lite’ta hayatta kalmada önemli bir rol oynayabilir ve bir yerden diğerine gidip gelme süresini kısaltabilir.

Ayrıca çemberin içine girerken avantajlıdır ve maçın son ve son bölgelerinde sığınak görevi görür.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu