Sosyal Medya

Twitter’dan Video Nasıl İndirilir? (Resimli Anlatım)

Twitter’dan Video Nasıl İndirilir? (Resimli Anlatım). Twitter’dan video indirme işlemi nasıl yapılır en kolay şekliyle resimli olarak uygulama gerektirmeden en kolay şekliyle açıklıyoruz. Twitter’da dolaşırken hoşunuza giden videoları başka bir platformda paylaşmak için ya da bir arkadaşınıza göndermek için indirmek isteyebilirsiniz. Twitter’dan uygulama gerektirmeden en kolay şekilde video indirme yöntemini gelin birlikte öğrenelim.

1-  Uygulama gerektirmeden en kolay şekilde saniyeler içinde indirmek için www.getfvid.com adresine girip Twitter Video İndiricisi kımmına geliyoruz.


2-  İndirmek istediğimiz videonun sağ alt kısmındaki ok işaretine tıklayıp “Tweet’in bağlantı adresini kopyala” seçeneğini tıklıyoruz. ( URL ) sini kopyalıyoruz.


3- Daha sonra tekrar www.getfvid.com  adresine girerek kopyaladığınız URL’yi (bağlantıyı) sitedeki arama çubuğuna yapıştırıyoruz. İndir butonuna basıyoruz.


4-  Sistem videoyu bulduktan sonra indirme seçeneklerinde istediğimiz boyutu seçip indir diyoruz. Videonuz sağ üst köşede indirilmeye başlıyor.


5- İndirme işlemi tamamladıktan sonra sağ üsteki ok işaretine tıklıyoruz ve indirmek istediğiniz video görünüyor.


6- Videonun üzerine tıklayıp kaydedip veya diğer seçenekler ile gönderebilirsiniz.

 


Bu siteyi telefonunuzun tarayıcısına favori olarak ekleyip ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz. Instagram ve Facebook için aynı işlemleri yaparak tüm videoları kolayca indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir 👇

👉 Twitter Hassas İçerik Açma iPhone İngilizce (Resimli Anlatım)

👉 Twitter Telefon Numarası Vermeden Hesap Açma Yöntemi

👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu