Kimdir

Sevim Alan Kimdir? Sevim Alan Kaç Şubesi Var? Sevim Alan Nasıl Zengin Oldu?

Sevim Alan Kimdir? Sevim Alan Kaç Şubesi Var? Sevim Alan Nasıl Zengin Oldu? Güzellik sektöründe önde gelen isimler arasında yer alan bir çok ünlü ile ortak çalışan adını marka haline getiren Sevim Alan Kaç Yaşında, aslen nereli? Sevim Alan İlk Şubesini ne zaman açtı? Gelin birlikte tüm merak edilenleri öğrenelim.

Sevim Alan Kimdir?

Günümüzde popüler hale gelen güzellik merkezlerinin ülkemizde  ilk kurucularından olan ve bir çok şubesi bulunan Sevim Alan Kimdir? araştırılmakta. Adını taşıyan markası ile şubeleşen ve alanında uzman kadrolarla hizmet veren Sevin Alan aynı zamanda yaşam koçluğu da yapmaktadır. Özellikle son günlerde hastane açacağı iddiaları ile gündeme gelen Sevim Alan Nasıl Zengin oldu, Kaç Şubesi var? işte tüm detaylar…

1985 yılında Karabük’te dünyaya gelen Sevim Alan 2023 yılı itibari ile 38 yaşındadır ve aslen Sivaslıdır. Eğitim hayatından bahsedecek olursak; Karabük’te başladığı eğitim hayatına lise sonrasında Üniversiteyi; Konya Selçuk Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümü’nde okuduktan sonra İzmir’de Tasarım Yönetimi eğitimi aldı. Ardından İstanbul’a dönüp Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ne girdi. Fakülteden 2012 yılında mezun olmuştur.


Sevim Alan Kaç Şubesi Var?

Güzellik merkezleri olan ve güzellik uzmanı olan aynı zamanda moda tasarımcı ve yaşam koçu olarak da faaliyet gösteren Sevim Alan, adını taşıyan ve marka olan Sevim Alan Güzellik Merkezleri günümüzde toplamda 61 şubesi bulunmaktadır.


Sevim Alan Nasıl Zengin Oldu?

Genel olarak hayatından bahsedecek olursak; eğitimini aldığı üzere ilk olarak İç mimarlık alanında çalışırken güzellik sektörüne geçiş yapan Sevim Alan, 2012 yılında bir kuaför salonu açtı. 2018 yılının sonunda Brow Palace adını verdiği bir şube daha hizmete soktu. İç mimar olmasının da sağladığı katkıyla mesleğinde kısa sürede yükseldi. Başarılı çalışmaları sonucunda ilk etapta 1 yılda 49 şube sayısına ulaştı.

Türkiye genelinde 4 farklı mimarlık ofisi ve 50 farklı güzellik merkezinin sahibi olarak, iş dünyasında etkileyici bir liderlik sergiliyor. Sevim Alan’ın liderliğindeki işler, 2020 yılında düzenlenen Best Year ödül töreninde “En Başarılı Kaş Tasarım Merkezi” ödülü ile taçlandırıldı. 2022 yılında ise iş dünyasındaki başarılarından dolayı “Başarılı İş Kadını” ödülüne layık görüldü.

Twitter’da Sevim Alan

Instagram’da Sevim Alan

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu