Kimdir

Sezi Kalkavan Kimdir, Kaç Yaşında? Sezi Kalkavan Hayatı ve Biyografisi

Sezi Kalkavan Kimdir, Kaç Yaşında? Sezi Kalkavan Hayatı ve Biyografisi. Eğitmen Aktivist ve sunucu olarak biline Sezi Kalkavan Nerelidir? Sezi Kalkavan evli mi? merak edilenler arasında. Gelin birlikte Sezi Kalkavan ailesi ve tüm mera edilenleri öğrenelim…

Sezi Kalkavan Kimdir?

Bir çok sosyal sorumluluk projesinde yer alan ve son günlerde en çok merak edilen isimler arasında yer alan Sezi Kalkavan ailesi ve tüm merak edilenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz. 1962 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sezi Kalkavan, 2023 itibari ile 61 yaşındadır ve aslen İstanbulludur.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünden mezun olmuştur. Eğitim hayatına devam eden Kalkavan, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği – Lisans, 2015 – Danışman, Koç ve Eğitmen, Eğitim Müdürlüğü (Cafe Crown, Cafe Caribou), Turizm Yöneticiliği (Koç Holding, Enka, Alarko Holding, Hillside Grubu) de yapmıştır.

Koç Holding – Enka ortaklığına bağlı Rusya merkezli AVM projelerinde Yiyecek İçecek Yöneticisi olarak iş hayatına atılmıştır. Çok uluslu ve 4 ülkede faaliyet gösteren Megapol Group, Asitane -Kariye Otel, Alarko Holding Hillside Turizm Grubu, Armada Otel, Cafe Crown ve Caribou’da eğitim yöneticisi pozisyonlarında bulunmuştur.


Sezi Kalkavan Hayatı ve Biyografisi

Sosyal sorumluluk projelerinde çok fazla yer alan Sezi Kalkavan,  16 senelik kurumsal çalışma hayatında F&B, Ağırlama-Misafir İlişkileri, Ürün Yöneticiliği ve Eğitim Departmanlarında edindiği deneyimin son 10 yılında mağazacılık ve perakende sektöründe Öğrenme ve Gelişim alanında derinleştirmiştir.

2015 yılından bu yana eğitmenlik ve danışmanlık alanında çalışmalarını sürdürmektedir. Eğitmenlik ile birlikte belli bir grup insanı katılımları ile koçluk yapmaktadır. Özellikle sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çeken bir isimdir. Türkiye’nin yanı sıra Afrika’da açlık, su kuyuları, çocukların eğitimi gibi pek çok alanda mücadele vermektedir.

Afrika’ya ayak basan bir insanın bir daha aynı insan olarak kalarak mümkün değil açıklamasında bulunmuştur. Ayrıca Afrikaya ilk ayak bastığında özellikle çocukların doğallıklarının ve ruh hallerinin kendisini çok etkilediğini dile getirmiştir.

İnstagram 👉 Sezi Kalkavan


👉Halil Murat Ünver Kimdir, Nereli?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu