Yaşam

Thermoflex Krem Ne İşe Yarar? Thermoflex Krem Fiyatı 2024 Ne Kadar?

Thermoflex Krem Ne İşe Yarar? Thermoflex Krem Fiyatı 2024 Ne Kadar?. Vücudumuzda meydana gelen kas ağrıları için krem önerilerini hepimiz araştırmaktayız. Tamda bu sırada Thermoflex Krem Ne İçin Kullanılır? sorusu da cevap bulmakta. Thermoflex Krem Kullnanlar özellikle yorumlarında iyi geldiğini belirtmekte. Gelin birlikte Thermoflex Krem Kızarıklık Nasıl Geçer, Nerelerde Kullanılır? öğrenelim…

Thermoflex Krem Ne İşe Yarar?

Özellikle kas ve iskelet sistemindeki ağrıları, sancıları ve sıkışmaları tedavi eden bir ilaç olan Thermoflex Krem, omuz tutulması , bel ağrısı , siyatik ağrısına karşı sürülebilir. Ayrıca sporcular veya spor yapanlar için talihsiz kazalar meydana gelebilir. El ve ayaklarda ortaya çıkabilen , ezilme , burkulma veya zorlanmaya bağlı ağrılarda da kullanılmaktadır.

Krem içerisinde ki etkin madde etofenamat ve benzil nikotinat’dır. Bu maddeler ile birlikte kas ağrılarına karşı iyi gelen bir özelliğe bürünmüştür. Kas romatizması , omurga ve eklemlerde meydana gelen ağırlara karşı kullanılmaktadır.

Doktor konrolünde kullanımında fayda vardır. Ayrıca 18 yaş üzeri yetişkinler için kullanıma uygundur.


Thermoflex Krem Ne İçin Kullanılır?

Thermoflex Krem, eklem ve kas ağrılarının tedavisinde kullanılan nonsteroid antiinflamatuar bir ilaçtır (NSAID). Bu krem kas romatizması, kas ve iskelet sistemi hastalıkları, donmuş omuz rahatsızlığı, lumbago, bel ağrısı, boyun ağrısı, kas ağrısı, tendinit, bursit ve siyatik gibi rahatsızlıkların tedavisi için kullanılır.

Bu krem omuz ağrısı, boyun ağrısı, bel ağrısı, siyatik ağrısı, tendinit, bursit, bel fıtığı gibi kas ve iskelet sistemi hastalıklarının iyileştirilmesi için kullanılır. Maruz kalma, aşırı çalışma veya efordan kaynaklanan kas ağrılarının, sertliğinin veya şişmesinin geçici olarak giderilmesi için. Topikal krem, anında hızlı soğutma ve ardından derin ısınma ve artan dolaşım sağlar. Uzun süreli ısı hissi için dolaşımı uyarır.

Bu krem, anında hızlı soğutma ve ardından derin ısınma ve artan sirkülasyon sağlar. Uzun süreli ısı hissi için dolaşımı uyarır. Ağrı ve şişliği azaltmaya yardımcı olur.

👉Terramycin (Teramisin) Krem Ne İşe Yarar? 


Thermoflex Krem Nasıl Kullanılır?

Bu kremi günde iki kez etkilenen bölgeye masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

  • Önelikle doktor size bu ürünü reçete ettiyse belirtilen şekliyle kullanmaya özen gösteriniz.
  • Ağrılı bölgeye ve bölgenin büyüklüğüne bağlı miktarda sürünüz. Dairesel hareketlerle masaj yaparak iyice yediriniz.
  • Günlük 3 veya 4 kere kullanabilirsiniz.
  • İki haftadan fazla süreli tedavilerde iyileşme görülmezse doktora başvurulmalıdır.

Uyarı: Sitemizde paylaşılan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun, jel gibi ürünler bilgi amaçlı paylaşılmaktadır. Sadece doktorunuzun reçete ettiği şekilde kullanınız.

Thermoflex Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Uygulanan bölgede hafif kızarıklık görülebilir ve geçicidir.
Nefes almada güçlük , kurdeşen , yüzde , dudaklarda , dilde ve boğazda şişlik seyrek görülen bir yan etkidir. Bu şekilde bir yan etki görülmesi halinde en kısa süre içerisinde doktorunuzu bilgilendiriniz.

Hamilelikte kullanımı ?

Hamilelikte kullanmak için doktora danışmalısınız. Hamileliğin son dönemlerinde iseniz kesinlikle doktorunuza başvurunuz. Gebelikte kullanımı çeşitli sorunları ortaya çıkarabilir.

Emzirme dönemi kullanımı ?

Hamilelikte kullanım ile aynı içeriktedir. Emzirme dönemi son derece hassas bir dönemdir. Bu nedenle herhangi bir olumsuzluk yaşamamak için hekim onayı almanız önemlidir.


Thermoflex Krem Kullananların Yorumları

Bu kremi kullananların yorumlarını bu başlık altında sizlerle paylaşıyoruz. Sizde bu kremi kullandıysanız yorumunuzu bize yazabilirsiniz. Aşağıda ki kullanıcı yorumları ekşisözlük sitesinden alınmıştır.

  • Kaşıntı ve yanma hissi ile uykudan uyandiran merhemdir. Banyonun ardından cıplak sırtı mutfak karolarına yatırarak, kaşıntıdan kabaran vücudu serinletmek gerekebilir.
  • Doktorun ”mümkün olduğu kadar az sürün” dediği, tahriş yapabilen, romatizmal hastalık kremi. sorunlu bölgeyi ısıtarak rahatlatır.

Thermoflex Krem Fiyatı 2024 Ne Kadar?

2024 yılında Thermoflex Krem Fiyatı 111,84 TL‘dir.


Uyarı: Sitemizde paylaşılan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun, jel gibi ürünler bilgi amaçlı paylaşılmaktadır. Sadece doktorunuzun reçete ettiği şekilde kullanınız.

İlginizi Çekebilir 👇

👉 Bi Profenid Ne İşe Yarar? 

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu