Kimdir

TikTok Fenomeni Mükremin Gezgin Kimdir, Aylık Kazancı Ne? Mükremin Gezgin Hamile mi?

TikTok Fenomeni Mükremin Gezgin Kimdir?. Sosyal medyada videoları ile sık sık gündeme gelen TikTok Fenomeni Mükremin Gezgin evlendi mi, Eşi Kim?merak konusu oldu. Çektiği videolarda sık sık hamile olduğunu belirten Fenomen Mükremin Gezgin Cinsiyeti Ne? Kız mı Erkek mi? Sevgili olduğunu söyleyen Mükremin Gezgin erkek hali araştırılıyor. Gelin birlikte tüm detayları öğrenelim…

TikTok Fenomeni Mükremin Gezgin Kimdir?

Aslen Ankaralı olan TikTok Fenomeni Mükremin Gezgin 4 Nisan1988 yılında doğmuştur. Sosyal medya platformlarından biri olan TikTok da oldukça popüler olan ve yaklaşık 1milyon takipçisi olan Mükremin Gezgin aylık kazancı ne kadar? merak ediliyor.

Kısa sürede sosyal medyada paylaştığı içerikler ile insanlara kendini tanıtmış oldu. Henüz 15 yaşındayken nişanlanan ve 8 ay sonra ayrılan Mükremin Gezgin, cinsel yöneliminden dolayı o zamanları zor atlattığını söylüyor. Cinsel tercihi sebebiyle babasıyla iletişimlerinin koptuğunu, konuşmadıklarını söylemiştir. Çevresindeki bir çok kişiden zamanında zorbalık gördüğünü, para kazanmaya başlayınca da hepsinin 360 derece karakter değiştirip kendisine yanaştığını da açıklamıştır.

Son zamanlar da Tik Tok platformunda paylaşmış olduğu videolar ile kısa süre içerisin de tanınan birisi haline geldi ve şuanda ise Türkiye de bilinen fenomenler arasında yer almaktadır. Daha sonra eğitim hayatına bakacak olursak eğitimini Ankara’da tamamlamıştır ve Lise olarak ise Bilişim Teknolojisi üzerine okumuştur. 15 yaşına geldiği zaman nişanlandı ve 8 ay kadar nişanlı olarak kalmıştır. Nişanlı durumdan çok yorulduğunu söyleyen Mükremin Gezgin cinsel yönelimler yüzünden babası ile mesafeli olduğunu açıklamıştır. Bunların yanı sıra sürekli olarak tehditler aldığını ve özellikle dışarı çıkmaktan da çok korktuğunu da belirtmiştir.

Mükremin Gezgin lise hayatından sonra herhangi bir işe girmemiştir ve şuanda sadece sosyal medya platformlarında içerik üreticisi olmaktadır. Takipçiler tarafından en çok merak edilen soru ünlü fenomenin hem boyu hem de kilosu olmaktadır. Arkadaşlar boyu 1.72 cm ve kilosu ise 65 kg dur.

👉 Ahmet Melih Yılmaz Kimdir, Kaç Yaşında?


Mükremin Gezgin Hamile mi?

2022 yılında ise takipçilerinde gebelik, hamilelik paylaşımları ile ciddi bir merak uyandırmıştır. Takipçileri sık sık Mükremin Gezgin hamile mi? sorusunun cevabını araştırmaya başlamıştır.

13 Nisan tarihinde sosyal medya hesabından yaptığı bir video paylaşımına Sizce neden hamile olduktan sonra 32 kilo almak? notunu düşmüştür. Bir başka paylaşımında ki not ise, 70 kiloyken hamile kalıp 104 kilo olmak nasıl bir duygu ya. Doğum günü kutlamasında ise Onur’um kucağıma hayırlısıyla gelsin duasında bulunmuştur. Yani doğacak çocuğuna Onur ismini vereceğini belirtmiştir.

Ancak son yapılan açıklamalar ile hamilelik paylaşımlarının herhangi bir gerçeği yansıtmadığı açıklanmıştır.

Uzun yıllardır yaşantısını Ankara’da sürdürmektedir. Ancak yaptığı son tiktok paylaşımlarından birisinde şimdi Ankara sana kalsın demiştir. Benim evime gelip çocuğa sahip çıkmak istiyorsunuz ya iyi bir kaynana, iyi bir koca olsaydınız sahip çıkardınız. İstanbul’a gidiyorum, yakamdan düşün notu ile İstanbul’a mı taşınıyor, artık İstanbul’da mı yaşamaya devam edeceği merak konusu olmuştur.


Mükremin Gezgin Ne Kadar Kazanıyor? (Tiktok Fenomeni Aylık Kazancı)

Ünlü Tik Tok fenomeni olan Mükremin Gezgin takipçilerini kırmadı ve sormuş oldukları soruyu cevapladı. Aylık olarak ne kadar kazandığını açıkladı. Mükremin Gezgin ; Saate 5 bin , 1 saate 10 bin ve Aylık ise ortalama olarak 100 ila 150 bin TL kazandığımı gördüm ifadelerin de bulunmuştur.


TikTok 👉 Mükremin Gezgin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu