Kimdir

Hande Fırat Kimdir, Nerelidir? Hande Fırat Hayatı ve Biyografisi

Hande Fırat Kimdir, Kaç Yaşında? Hande Fırat Hayatı ve Biyografisi en çok merak edilenler arasında yer aldı. bir çok kanalda görev alan Hande Fırat bir dönem Yılın Medya Olayı ödülünü de almıştır. Gelin birlikte Hande Fırat hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Hande Fırat Kimdir?

Katıldığı programlar yaptığı yorumlar ile de son günlerde sık sık ismini duyduğumuz Hande Fırat Kimdir? Bir çok kanalda görev ala sunuculuk yapan ve bölge sorumlusu olarak da çalışan Hande Fırat, 1974 yılında doğdu. 2023 yılı itibari ile 49 yaşındadır ve aslen Ankaralıdır. Ortaöğrenimini Ankara Tevfik Fikret Lisesi’nde,  yükseköğrenimini ise Ankara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nde tamamladı.

televizyonculuk kariyerine yükseköğrenimi devam ederken başladığı staj ile adım attı. Kanal D, NTV ve BRT’ de görev aldı. Kasım 1999’da CNN Türk’te başbakanlık muhabiri olarak çalışmaya başladı. 2011’de CNN Türk’ün, 2014’te de Kanal D’nin Ankara Temsilcisi oldu.


Hande Fırat Hayatı ve Biyografisi

Televizyonculuk kariyeri, üniversite eğitimi devam ettiği sırada staj yaptığı yerde başladı. Kanal D, NTV ve BRT’de görev alan isim, Kasım 1999’da CNN Türk’te başbakanlık muhabiri olarak görev aldı. 2011’de CNN Türk’ün, 2014’te de Kanal D’nin Ankara Temsilcisi oldu.

Birçok televizyon kanalında ve yapımında yer alan Fırat’ın CNN Türk canlı yayını sırasında telefonunun çalmasının ardından rejiye yaptığı işaretler sosyal medyada konuşulmaya başlandı. Hande Fırat 5 Aralık 2017’de iş adamı Murat Özvardar ile evlendi.

Twitter 👉 Hande Fırat

👉Prof. Dr. Sinan Canan Kimdir, Nerelidir? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu