Teknoloji

Nimo TV’den Nasıl Para Kazanılır? Nimo TV Ne Kadar Kazandırıyor?

Nimo TV’den Nasıl Para Kazanılır? Nimo TV Ne Kadar Kazandırıyor? Gelişen teknoloji ile birlikte yayıncılar için bir çok yayın kanalı ve ve farklı platformlar ortaya çıkmakta. Bunlardan biri de Nimo TV. Peki ama Nimo TV Nedir? Gelin birlikte tüm merak edilenleri öğrenelim…

Nimo TV’den Nasıl Para Kazanılır?

Günümüzde teknoloji dünyasına geçmemiz ile birlikte kazançlarda teknoloji ile sağlanır hale geldi. Bir çok farklı platform da yayın açarak para kazanan yayıncılar için bir alternatif daha eklendi Nimo TV. Peki Ama Nimo Tv Nedir? Nimo TV’den Nasıl Para Kazanılır? işte tüm merak edilenler yazımızın devamında…

Gün geçmiyor ki internet ve yayın yaparak para kazanılan bir platform daha çıkmasın. Bunlardan biri de Nimo TV Nimo TV son zamanlarda Twitchden sonra yayın yaparak para kazanılan platformlardan biri. Kısa sürede popüler hale gelen Nimo TV eğlenceli içerikler üreten yayıncıların kendi hitap ettiği kitlelere daha kolay ulaşarak yayın yapmasına ve böylelikle yayıncıların para kazanmasına sağlayan bir yayın platformudur.

Gelişen teknoloji ile birlikte yayıncılar özellikle oyun videosu içerik üreticileri ile sözleşme imzalayarak bu içeriklere ilgi duyan kişilerin sık sık uğradığı bir platform haline gelen Nimo TV;  bununla birlikte yayın yapmak isteyen tüm yayıncılar kabul etmekte. Hal böyle olunca Nimo TV’den Nasıl Para Kazanılır? en çok arananlar arasında yerini almış durumda.

Nimo TV’den para kazanmak isteyen ve yeni yayın yapacak olan yayıncılar için belirtelim ki;  yayıncılar öncelikle  bynogame hesabı açmak zorundalar. Böylelikle yayıncılar nimo tv profillerinde paylaşarak izleyicilerinden bağış toplayabilirler. Belirtelim ki, bağış miktarı tamamen serbest olup, tamamen izleyicinin inisiyatifine kalmıştır.

Böylelikle Nimo TV’den nasıl para kazanılır? sorusuna cevaben oldukça iyi bağışlar alabilir. Lakin bilmelisiniz ki; bu yöntemin Nimo TV ile bir alakası yoktur. Herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda Nimo TV hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.


Nimo TV Ne Kadar Kazandırıyor?

Diğer yayın platformlarında olduğu gibi NimoTV’ de de hem yayın açarak hediye/bağış toplayabilir hemde diğer yayıncılar ile farklı etkinlikler yapıp para kazanabilirsiniz. Yayınınıza katılanlar hediye gönderme konusunda serbesttirler, ister 1 TL ister 100 TL gönderebilirler.

Bir diğer yöntem ise Nimo TV’de elmas ile para kazanma yöntemi. Bunu biraz daha açacak olursak; yayınıza giren kullanıcılar size elmas gönderebilirler. size gönderilen bu elmaslar birikir ve her ayın sonunda para karşılığını görebilirsiniz. Belirtelim ki; 300 elmas 1 dolara denk gelmektedir. Böylelikle; Nimo TV’de kendi kazancını alır. Lakin Nimo TV kazancı sizden değil size bağış yapan izleyiciden keser.

Ayrıca turnuvalar ile de Para kazanabilirsiniz. diğer yayıncılar ile ortak yayın açıp bir yarış içinde olarak da para kazanabilirsiniz. Turnuvanın en güzel özelliği ise; herkes kendi yayın yaptığı oyun kategorisi içerisinde yarışır. Örnek verecek olursak; siz PubG oyunu oynarken yayın yapıyorsanız; sizin gibi PubG yayını yapan kullanıcılar ile yarışırsınız.

Özetleyecek olursak; ilenme oranlarınıza göre her ay sonunda bir sıralama oluşur ve ilk sırayı alan 700 dolar kadar bir meblağı kazanmış olur. İlk 100 içerisinde yer alan her yayıncıya para ödülü verilmektedir. En düşük ödül 50-100. yayıncılara verilir ve bu tutar 60 dolardır.


Nimo TV’ de Kazanılan Para Nasıl Çekilir?

Gelelim Nimo TV’ de kazanılan para Nasıl Çekilir? sorusu cevabına. nimo TV’de yayın yapıp para kazandığınız da kazançlarınınız sadece Payoneer hesabı ile çekebilirsiniz. Hal böyle olunca bir Payoneer hesabı açmanız gerekmektedir. Hesabınızı Nimo TV tanımlattıktan sonra; ödemeler hesabınıza yatırılacaktır.

Lakin bilmelisiniz ki;  ayın 8inden önce yapılan para çekim talepleri maksimum 12 gün içinde hesaba yatırılır. Ayın 8inden sonra yapılan para çekim talepleri ise gelecek ayın 20sinden önce hesaba aktarılır.


İlginizi Çekebilir  👇

👉 İnternetten Para Kazanmanın Yolları 

👉2024’de Instagram’dan Para Kazanmanın En İyi 4 Yolu

👉 Öğrenci Gündemi’ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu