Kimdir

Tayyibe Merve Çakar Kimdir, Kaç Yaşında? Tayyibe Merve Çakar Hayatı ve Biyografisi

Tayyibe Merve Çakar Kimdir, Kaç Yaşında? Tayyibe Merve Çakar Hayatı ve Biyografisi. Zafer Partisi İstanbul Milletvekili adayı olan Tayyibe Merve Çakar Nerelidir? araştırma yapmaya başladı. Gelin birlikte Tayyibe Merve Çakar hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim…

Tayyibe Merve Çakar Kimdir?

Sosyal medya da da son günlerde gündemde olan siyasi kimliği ile de sıklıkla konuşulan isimlerden Tayyibe Merve Çakar Kimdir? merak konusu oldu. sosyal medyada Ümit Özdağ ile videosu izlemek isteyenlerin araştırdığı Tayyibe Merve Özdağ, 1994 doğumludur. 2024 yılı itibari ile 30 yaşındadır ve aslen Yalovalıdır. Dedesinin Bulgar göçmeni olduğu bilinmekte.

İlk, orta ve lise öğrenimimi Yalova’da tamamlayan Çakar, Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümü mezunudur.. Mezuniyetinden sonra özel sektörde çeşitli firmalarda çalışmış ve 2 yıldır ortaklı bir şekilde Kafe&Restoran sektöründe kendi işini yaptığı bilinmekte.


Tayyibe Merve Çakar Hayatı ve Biyografisi

Zafer Partisi Yalova Milletvekili Aday Adayı oldu. Hem sosyal medyanın hem de siyaset gündeminin dikkat çeken isimlerinden biri Tayyibe Merve Çakar oldu. Çakar, Zafer Partisi Yalova Merkez İlçe Başkanı olarak görev yapıyordu. Tayyibe Merve Çakar, partisinden milletvekili aday adayı olduğunu sosyal medyadan duyurarak “Kuruluşundan beri ailenin bir parçası olduğum, 8 aydır Yalova Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürüttüğüm Zafer Partisi’nden bugün milletvekili aday adaylığına müracaatımı yapmış bulunmaktayım.

Bu süreçte benden desteklerini bir an olsun esirgemeyen, aileme, dostlarıma, çok kıymetli Yalovalılara ve partililerimize çok teşekkür ederim. Atatürk çizgisinde Türk Milliyetçiliği idealiyle, Genel Başkanımız Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın izinde Gazi Meclisimizin bir neferi olmak için canla başla çalışacağım. Çıkmış olduğum bu kutlu yolda dualarınıza ve desteğinize talibim. Zafer yakın, meşaleleri yakın” ifadelerini kullandı.

Tayyibe Merve Çakar, İstanbul 1. Bölgeden Zafer Partisinden 13. sıra Milletvekili adayı olmuştur.

Twitter 👉Tayyibe Merve Çakar


👉 Simge Tertemiz Kimdir, Kaç Yaşında? 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu