Sinema

Tüm Zamanların En İyi 10 TV Dizisi

Tüm Zamanların En İyi 10 TV Dizisi. IMDB sırasına göre en iyi TV dizilerinden bazıları, diğerleri ise yayınlandığı dönemde dünyada listeleniyor. Bu liste kişiden kişiye veya zevkten tada değişir. Sonuçta, burada tüm zamanların en iyi 10 TV dizisini bulabilirsiniz. Bilindiği gibi, her zaman merak edilir. İlk olarak, en iyi TV dizisi listesinde zaman kaybetmeden başlamanızı öneririz. İşte şimdiye kadarki en iyi olanlar, izlenmesi gereken diziler ve IMDB puanları.

10. Dexter (2006-2013) IMDB Puanı: 8,7

 

Geceleri seri katil… Dexter! Onu gerçekten seveceksin.

Dexter’ın evimizin üyelerinden biri olduğu ortaya çıktı. Aslýnda, o bir tacir. Polis bölümünde adli tıp memuru olarak görev yapmaktadır. Ancak görev çok önemlidir. O bir kan uzmanı. Böylece Dexter suç mahalline gider, vücudu ve etrafta dolaşan kanı inceler. Bazen olayların durumuna bakar ve cinayeti yorumlar. Ama bunu yapmıyor. Hemen düşünmemelisiniz, bu nedenle kalite seriden çıkar. Aynı zamanda bu Dexter bir seri katildir. Suçla iştigal eden ve kanunu yırtmayı başaran suçlular. Şimdi bana şovdan bahsetmedin. Sana hiç bir şey söylemedim. Sekansa ilk başladığınızda, sıkılırsanız 2-3 bölüm bırakmayın. Devam et, bağlanırsın. Neden böyle yeteneklerim yok, neden böyle bir akrabam olamaz?

Tür: Aksiyon, Dram, Suç


9. Vikingler (2013 ->) IMDB Puanı: 8.6

Tarih, son yılların en çok izlenen dizilerinden biri, bir dram haline geldi… Vikingler

Ragnar adam. Dizideki tarihi olaylar efsanedir. Ana karakter… Ragnar… Adam yakışıklı, çılgın, akıl hastası ve çok daha fazlası. Gösteride her şey var. Mesela seks, uyuşturucu, güç, güç, kadın, kan vb. Ragnar’ın eski bir eşi var. O bir savaşçı ve seksi bir kadın. Ragnar bu kadını terk etmedi ve kimliği belirsiz bir kadınla evlenmedi mi? Ve çocuklar yaptı. Ama bence bu işin içinde olmasının tek nedeni sakat bir çocuk. Yeni mevsimlerde, herkes onunla konuşacak. Çünkü Ragnar’ın çocuklarından biri değil.

Tür: Aksiyon, Macera, Dram


8. Utanmaz (Shameless 2011 ->) IMDB Puanı: 8,7

İnsanların bastırılmış duygularını ortaya çıkaran ve her zaman öneriler dizimizde her zaman bir yer bulan harika bir prodüksiyon.

Bastırılmış duygularınız ortaya çıkacaktır. Eminim. Seks, uyuşturucu, eğlence, şiddet, sokak kültürü her şeydir. Evin en büyük kızı bir Fiona var. Ancak, dizideki en masum karakter Fiona’dır. O en masum ama her şeye sahip. Dizinin masumiyetini düşünün. Bir baba var. O bir sarhoş. Her yolu var. Onun üvey kızıyla lanet olduğunu düşün. “Hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır. Bırakalım… Sonunda senaryo! Senaryo nedir? Gerçek hayatta sahip olduğum şey bu. Herkesin içinde bir sapkınlık, şehvet ve suç vardır. Ancak bastırmak önemlidir. Bu nedenle, baskılayamayacağınız duygularınız varsa, sizin ve çevrenizdeki sağlığı izlememenizi tavsiye ederim.

Tür: Komedi, Dram


7. Narcos (2015-2018) IMDB Puanı: 8,9

Dünyanın en suçlu suçlu Pablo Escobar’ın hayatı hakkında harika bir dizi… Narcos!

Erkekler öyle bir seri yaptılar… Dünyanın en büyük ve en şüpheli uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar, kan emicinin hayatını anlatıyor. Ancak Escobar’ı canlandıran oyuncu, kişiyi seçti. Adama hakkını verir. Escobar’a bağlısınız ve bunun için üzülüyorsunuz.Ancak dünyanın en kötü kolluk kuvvetlerinden birinin başarısı için dua ediyorsunuz. Kısacası, kalite diziden akar, akar…

Tür: Biyografi, Suç, Dram


6. Prison Break (2005 – 2017) IMDB Puanı: 8.4

Bir oturuşta sezonu bitirmek istediğiniz diziler var mı? Şimdiye kadarki en iyi dizi listesinde yer alan Prison Break, tam olarak aradığınız şey…

Seyircilerden gelen yorumlar üzerine oturan birçok insan sezonu 1 ve 2’yi bitirdi, ancak final önümüzdeki yıllarda tekrar Breaking Bad gibi insanların başından kalkamasa da, kulaktan gelen söylenti unutulmaz harika bir dizi.

Dahası, iki erkek ve iki erkek kardeşin hapse girmesiyle başlayan dizi, diğer kardeşin onu kurtarmak için verdiği mücadele, kavga ve savaştan bahsediyor.

Tür: Suç, Aksiyon, Dram


5. Kayıp ( Lost-2004-2010) IMDB Puanı: 8.4

Televizyon tarihinin en unutulmaz dizisi Lost’u hala görmediniz mi?

Lost’u asla unutmayacak, Lost’u izleyen herkesin anısına kazınmış efsanevi serilerden biri. Buna ek olarak, hikaye bir yolcu uçağının düşmesiyle başlar ve sırlarla dolu bir adada devam eder. Her bölümde, başka bir gizemi bekleyen bir dizi kitle geniş bir kitleye ulaştı. Finalinin kesin beklentilerini karşılayamasa da, herkesin zihninin bir köşesinde kalmayı başardı.

Tür: Dram, Gizem


4. La Casa De Papel – Para Soygunu (2017 ->) IMDB Puanı: 8,7

Mükemmel bir soygun mümkün mü? La Casa De Papel, son yılların en iyi serisi, size bir soygunun nasıl yapılacağını anlatan en iyi dizilerden biri…

La Casa de Papel, İspanyol halkının en güzel serilerinden biridir. İspanyol kanalı Antena3 serisinden sonra Netflix tarafından satın alındı ​​ve şimdi 2 sezonla gösteriliyor. Dizinin öyküsünü kısaca özetlemek gerekirse; Örneğin, Profesör yıllarca tasarladığı bu soygun için onu lakapladı. Ekip, Profesör tarafından beş ay boyunca evden uzakta bir evde İspanyol Kraliyet Nane’yi soymak için eğitildi. Herkesin isimleri şehirlerden oluşuyor. Hikayenin kahramanları Berlin, Tokyo, Rio, Denver, Moskova, Oslo, Helsinki ve Nairobi’dir.

Tür: Suç, Gizem, Gerilim


3. The Walking Dead (2010 ->) IMDB Puanı: 8.4

The Walking Dead, heyecan, aksiyon ve gerilim dolu dünyanın en çok izlenen dizilerinden biridir.

Serinin girişinde bir polis memuru olan Rick Grimes, gözlerini bir hastane odasında açar ve dünyanın artık aynı olmadığını fark eder. Dünyada bir zombi salgını var. Aynı zamanda ailesi dışarıdadır ve harekete geçmek için ailesini en kısa zamanda kurtarmak ister. Her şeyden önce, 2010 yılında büyük bir hayran kitlesine sahip en iyi TV dizilerinden biri olan Walking Dead, izlenmesi gereken dizinin başında.

Tür: Dram, Korku, Bilim Kurgu


2. Kötü Kırmak (2008-2013) IMDb: 9.5

Herkesin hayran kaldığı Walter White karakterinin harika bir prodüksiyonu. Kötü kırma.

İşine aşık bir adam, karısı, çocukları, hasta ve yaşamak için sadece 2 yılı var.

Breaking Bad, X-Files’ın yapımcısı Vince Gillian’ın çalışması, çok sıradan bir hayatı olan sıradan bir adamın hayatını harcayan bir adamın hikayesini anlatıyor. Ailesiyle mutlu bir şekilde yaşayan bir kanser olduğunu öğrenen bir kimya öğretmeni olan Walter White, hayatının kimyasını bir anda değiştirir.

Bundan sonra, tek amacı, öldükten sonra sevgili ailesine çok yüklü bir miras bırakmaktır. Ancak, bunu asla onunla örtüşmeyecek şekilde çözmeye çalışır. Başarısını çok sevdiği uyuşturucu üretmek için başarı denklemleri üzerinde kullanıyor. Ve o andan itibaren tamamen farklı bir adam olur.

Breaking Bad, söylentilere ve seyircilerin hala bu muhteşem eser hakkında “ne harika bir dizi” hakkında konuştuğuna dair söylentilere geri dönmek için son, son günleri yaptı

Tür: Suç, Dram, Gerilim


1. Game of Thrones (2011-2019) IMDB Puanı: 9.5

Game of Thrones, son yılların en çok izlenen, en beğenilen ve sezon boyunca üretimi

İhanet, şehvet, ayak oyunları ve doğaüstü güçler, taht oyunları için Taht Oyunları. Son günlerin en popüler serilerinden biri olan Game Of Thrones rekoru kırdı. Son olarak, Krallar ve Kraliçeler dizisinde Şövalyeler ve sürgünler, haydutlar ve soylular, ‘Demir Taht’ için kanlı bir mücadeleyi ateşliyorlar.

Tür: Aksiyon, Macera, Dram


👉 Öğrenci Gündemi’ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu