Kimdir

Aycan Varış Kimdir, Kaç Yaşında? Aycan Varış Kiminle Evleniyor?

Kısmetse Olur Aycan Varış Nasıl Zengin Oldu? işte tüm merak edilenler...

Aycan Varış Kimdir, Kaç Yaşında?. Yakın arkadaşı olan Sema Bayraktar‘ın eski eşi Burak Öztürk ile evlenecek dedikoduları yayılan Kısmetse Olur Aycan Varış, gündemde çok konuşulan isimlerden oldu. Sosyal medyada da konuşulmaya başlayan Aycan Varış, Eski Hali araştırılmaya başlandı. Bir sabah programına konuşan ve kendi sosyal medyasından paylaşım yapan Varış hakkında tüm detaylar içeriğimizde…

Aycan Varış Kimdir, Kaç Yaşında?

Eski bir program olan Kısmetse Olur yarışmacılarından olan Aycan Varış, yakın arkadaşı olan Sema Bayraktar‘ın eski eşi Burak Öztürk ile evlilik kararı alması nedeniyle takipçilerini şaşkınlığa uğrattı. Yarışmadan sonra geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve Instagram’ da çok fazla takipçisi bulunan Varış, son paylaşımının da evlenmeyeceğini duyurdu.

Varış, bu açıklamasından bir önceki paylaşımında da “7-8 yıldır sosyal medyadayım ve Allah’a şükür bu zamana kadar birinin hakkını yediğim haberde adım çıkmadı. Bir kaosa bile katılmadım. Bu olayla ilgili çok mesaj geliyor, ben şoktayım. Birilerinin PR yapması gerekiyor. Ben her şeyi tek tek açıklarım ama milletin ekmeğine yağ sürmüş olurum. Ben ne ailemin ne de sevdiklerimin ne sizin, hiç kimsenin başını yere eğecek bir şey yapmadım” dedi.

27 yaşındaki Aycan Varış, aslen Çorumlu. Üniversite mezunu olan Varış, sosyal medyada büyük bir takipçi kitlesine sahip. Aycan Varış’ın şimdilerde kendisine ait bir organizasyon şirketi vardır.


Aycan Varış Kiminle Evleniyor?

Bir sabah programında gündeme gelen konuya göre; Kısmetse Olur yarışmasıyla ünlenen Aycan Varış, arkadaşı Sema Bayraktar‘ın eski eşi Burak Öztürk ile evlilik kararı aldı. Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Bayraktar, “Burak’la Aycan’ı ben tanıştırdım. 10 gün önce Burak’ı evine alıp bana ‘barışın’ diye video attı, sonra da sevgili oldu” dedi.

Varış’ın yakın arkadaşı, oyuncu Ufuk Bayraktar’ın kız kardeşi Sema Bayraktar’ın eski eşi Burak Öztürk ile evlilik kararı aldığı ileri sürüldü. Magazin gündemine bomba gibi düşen Varış, sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı.


Instagram 👉 Aycan Varış

👉 Senem Akdemir Kimdir, Nerelidir?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu