Kimdir

Aydan Kanatlı Kimdir, Kaç Yaşında? Aydan Kanatlı Hayatı ve Biyografisi

Aydan Kanatlı Kimdir, Kaç Yaşında? Eti Şirketler Grubu‘nun Kurucusu ve Onursal Başkanı Firuz Kanatlı‘nın kızı Aydan Kanatlı en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. Eti Şirketler Grubu’nun yönetim kurulu üyesi olan ve aynı zamanda Türkçe pop albümleri bulunan Aydan Kanatlı Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm merak edilenlere bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Aydan Kanatlı Kimdir, Kaç Yaşında?

 

İş İnsanı Aydan Kanatlı, Firuz Kanatlı’nın kızıdır. Firuz Kanatlı, Eti Şirketler Grubu‘nun Kurucusu ve Onursal Başkanıdır. Yükseköğretimini İşletme Yönetim Organizasyon bölümünde tamamlayan Aydan Kanatlı 1994 yılında Eti Şirketler grubunda Ar-Ge Müdürü, Ür- Ge Koordinatörü ve İcra Kurulu Üyesi olarak farklı görevlerde bulundu.

2006 yılında Eti’nin Yönetim Kurulu Üyesi oldu. Psikoloji alanında eğitimler alan Aydan Kanatlı 2013 yılında Eskişehir’de Kişisel ve Kurumsal Gelişim Merkezini kurmuştur. .

Ayrıca Aydan Kanatlı’nın, Ozan Çolakoğlu ile bir albümü bulunmaktadır.

Aydan Kanatlı’nın Tuna, Bulut ve Doruk adında üç oğlu vardır.


Aydan Kanatlı Hayatı ve Biyografisi

 

İş İnsanı Aydan Kanatlı, Eti şirketler grubu yönetim kurulu üyesi olarak hayatına devam etmektedir. 2013 yılında Eskişehir’de kurduğu Kişisel ve Kurumsal Gelişim Merkezi’nin 2017 yılında beri müdürü olarak görev yapmaktadır.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu