Yaşam

Colorstrology: Doğum Renginiz Kişiliğiniz Hakkında Ne Söylüyor

Colorstrology: Doğum Renginiz Kişiliğiniz Hakkında Ne Söylüyor. Colorstrology bilmeyenler için renk felsefesi temel olarak doğum ayınızın rengi ve sizinle ilgili söyledikleridir. Bu, metafizik dünyasında şifacı ve büyük bir isim olan Michele Bernhardt tarafından geliştirildi. Bu sistemi tasarladı ve mümkün olduğunca burç işaretleri ile bağladı ve renkleri karıştırarak ve farklı şeyleri ışık renk felsefesine getirmek için çalışarak “Colorstrology: Doğum Günü Renginin Sizin Hakkınızda Ne Söyledi” adlı kitabı ile oldukça gerçek oldu.

Colorstrology: Doğum Renginiz Kişiliğiniz Hakkında Ne Söylüyor

Doğumun her gününde yer alan bir olasılık dünyası vardır. Belirli bir mevsimde, belirli bir güneş işareti altında doğdunuz. Egemen bir gezegeniniz var ve ateş, toprak, hava veya su gibi belirli bir elemente aitsiniz. Her gün çok özel bir değeri ve anlamı olan numerolojik bir titreşim taşır. Tüm bu faktörler kişiliğinizi ve yaşam deneyimlerinizi şekillendirir ve birleştirildiğinde kişisel doğum renginizi oluşturur.

Colorstrology, gerçek sizi yansıtan kişisel renk rehberinizdir. Aylık ve günlük kişisel renkler, kişilik anahtar kelimeleri, renk profilleri ve uyumlu doğum günleri ile birlikte doğum günü renginizi dünyaya götürmenize izin veren 366 delikli renk örneği sunar.

Ocak – Karamel

Ocak ayında doğanlar pratik, kararlı ve iyi inşaatçılar. Oldukça mantıklıdır ve ayaklarını düzgün bir zeminde sabit tutabilirler. Zaman zaman kendilerini kaybedebilirler, ancak her zaman kendilerine ait olurlar.


Şubat – Leylak

Şubat ayında doğanlar canlandırıcı, ilerici ve çok daha fazlası. Bu insanlar hayal güçlerini avantajlarına göre kullanabiliyor ve başkalarına yardım edebiliyorlar. İhtiyacı olanlar için orada olmayı severler ve doğada oldukça duygusaldırlar.


Mart – Su

Mart ayında doğanlar oldukça sezgisel ve empatikler. Yeteneklerini kendilerine en yakın insanlara yardım etmek için kullanıyorlar ve çok güveniyorlar. Onları ne kadar çok tanırsanız o kadar eğlenceli olurlar.


Nisan – Kızmızı

Nisan ayında doğanlar enerjik, cesur ve bazen biraz fazla olabilir. Asla yorulmuyorlar ve her zaman yeni bir şey için heyecanlılar. Bu insanlar nasıl yavaşlayacağını bilmiyorlar ve ciddi bir şekilde gösteriyor.


Mayıs – Yeşil

Mayıs ayında doğanlar, büyük şifacılardır, genellikle büyük zaman kazanırlar ve aynı zamanda kalbini en reddettiği şekilde açarlar. Bu rengin önereceği gibi çok dünyevi ve genellikle diğerlerinin çoğundan daha fazla denge buluyorlar. Duygusal stresleri var ama onları yıprattığı noktaya kadar değil, çok daha fazlasını yapabilirler.


Haziran – Altın

Haziran ayında doğanlar genel olarak çok canlandırıcı ve olumludur. Kendilerini iyi tutarlar ve genellikle enerji doludurlar. Kolayca cesaret kırılsalar da asla bilemezsiniz.


Temmuz – Mercan

Temmuz ayında doğanlar, başkalarına karşı oldukça yatıştırıcı ve besleyici. Etraflarındaki herkesin mutlu olmasını istiyorlar ve her zaman doğru olanı yapmaya çalışıyorlar. Olduğu söyleniyor, bazen kendilerini izlerini kaybediyorlar ve asla düşünmeyecekleri yere ulaşıyorlar.


Ağustos – Turuncu

Ağustos ayında doğanlar genel olarak çok ilham verici insanlar. Genellikle güç pozisyonlarındaki insanlardır ve diğerlerinden daha fazla öne çıkma eğilimindedirler. Bu insanlar genellikle başkalarını gerçekten denemeden daha iyi yapmak ve daha iyi olmak istemektedir.


Eylül – Baja Mavisi

Eylül ayında doğanlar genellikle oldukça sanatsal ve harika güzelliklere sahipler. Bu insanlar ciddi düşünürler ve genellikle hemen hemen her sorunu çözebilirler. Dinlenmeyi talep ederler ve kaçınmaları kolay değildir.


Ekim – Gök Mavisi

Ekim ayında doğanlar genel olarak çok huzurlu insanlar. Her şeyden önce dengeyi ararlar ve genellikle genel olarak çok daha sakindirler. Bu insanlar dışarı çıkmak ve büyük bir yaygara yapmak istemiyorlar, sadece mutlu olmak ve mutlu olduklarını düşündüklerini görmek istiyorlar.


Kasım – Bordo

Kasım ayında doğanlar genellikle etrafta olmak için oldukça yoğun insanlardır. Sürekli değişiyorlar ve değişim istiyorlar ama her zaman en iyi şekilde değiller. Çok tutkulu ve genellikle oldukça gidenler, ancak bu her zaman en iyi şirketi getirmiyor.


Aralık – Pagoda Mavisi

Aralık ayında doğanlar oldukça bilge ve dürüst insanlar. Eğer yardım edebilirlerse başkalarına yalan söylemezler ve her zaman mümkün olduğunca iyimserdirler. Çok seyahat ederler ve keşfetmeyi severler, ancak her zaman köklerini herhangi bir yere koymak istemezler. Onları rahat ettirmek için çok şey gerekiyor.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Burcunuza Göre Aşktan Ne Bekliyorsunuz?

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu