Kimdir

Selen Erdem Kimdir, Nerelidir? Selen Erdem Kaç Yaşında?

Selen Erdem Kimdir, Nerelidir? Selen Erdem Kaç Yaşında? Selen Erdem Hangi Takımda, Boyu Kaç? Türk Basketbolunun başarılı isimlerden olan Selen Erdem hakkında en çok merak edilen sorular arasında. Selen Erdem Basketbol kariyerinin ardından Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin kadın baş antrenörüdür.

Selen Erdem Kimdir?

Selen Erdem uzun yıllar Basketbolun başarı isimlerinden olmuştur ve yaşadığı sakatlıklar nedeniyle Basketbol oyunculuğunu bırakarak antrenör olmaya karar vermiştir. Selen Erdem’in 36 yaşında olduğu bilinmektedir. Nereli ve nerede doğduğu hakkında detaylı bilgi yoktur. Selen Erdem Antalya Büyükşehir Belediye Spor Toroslar Basketbol takımının antrenörlüğü görevini üstlenmiştir.


Selen Erdem Kaç Yaşında?

Antalya Büyükşehir Belediye Spor Toroslar Basketbol takımının başarılı antrenörü Selen Erdem 36 yaşındadır. Basketbol kariyerine ortaokulda başlayan Erdem 2002 yılında peş peşe geçirdiği sakatlıklardan dolayı oyunculuğu bırakıp antrenörlüğü başlamıştır.

Genç yaşına rağmen basketbol severler ve sporcular tarafından örnek alınan bir isim olmuştur. Selen Erdem oyuncu hayatında Türk basketbolunu ulusal ve uluslararası alanda temsil eden takımlarda forma giymiştir.

Selen Erdem maç esnasında topuklu ayakkabısı ve şık giyimi ile Fatih Terimi anımsattığı söylenmektedir. Ayrıca maç esnasında tavırları ve hareketleri ile ‘dişi Fatih Terim olarak gündeme gelmektedir.

Selen Erdem: Instagram

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu