Kimdir

Yunus Özdiken Kimdir, Kaç Yaşında? Yunus Özdiken Ne İş Yapıyor?

Yunus Özdiken Kimdir, Kaç Yaşında? Yunus Özdiken Ne İş Yapıyor? Oyuncu Elçin Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken en çok merak edilen isimler arasında yer alıyor. Gelin hep birlikte Yunus Özdiken Hayatı ve Biyografisi hakkında tüm merak edilenleri öğrenelim.

Yunus Özdiken Kimdir, Kaç Yaşında?

Oyuncu Elçin Sangu’nun sevgilisi olarak tanınan Yunus Özdiken, İstanbul‘da yaşamını sürdürmektedir ve aslen İzmir’lidir. Yunus Özdiken’nin kaç yaşında olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır. İzmir Atatürk Lisesi mezunu olan Özdiken lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi bölümünde tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimini ise Bilgi Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlamıştır. .


Yunus Özdiken Ne İş Yapıyor?

Yunus Özdiken Perakende Operasyonlar Müdürü olarak çalışmaktadır. Sanat camiasından uzak olan bir sektörde çalışmalarını sürdüren Özdiken daha önce Zara’da Satış Direktörü, Koton’da Uluslararası Satış ve Pazarlama Koordinatörü, Jack And Jones Vero Moda’da Marka Müdürü, Louis Vuitton’da Satış Müdürü, OXXO’da Perakende Direktörü olarak çalışmıştır.


👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu