Kimdir

Esra Erol Meliha Gökçe Kimdir, Kaç Yaşında? Esra Erol Meliha Gökçe Instagram

Esra Erol Meliha Gökçe Kimdir, Kaç Yaşında? Esra Erol Meliha Gökçe Instagram. ATV ekranlarında yayınlanan ve izleyenleri şok eden iddiada bulunan Meliha Gökçe hakkında en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor. Beslenme danışmanı olduğunu belirten Meliha Gökçe olayı hakkında tüm merak edilenlere bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Esra Erol Meliha Gökçe Kimdir?

Meliha Görkçe, ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol programına katılarak Esra Erol’dan yardım istemiştir. Beslenme danışmanı olduğunu söyleyen Meliha Gökçe gelin adayı Elif ‘in oğlu Şerafettin Gökçe’yi kaçırdığını iddia ederek Esra Erol’dan yardım istemektedir.

Meliha Gökçe canlı yayında göz yaşları içerisinde  “Oğlum kaçırıldı, yardım edin!” diyerek Esra Erol’a yardım çağrısında bulundu. Meliha Gökçe, oğlu Şerafettin Gökçe’nin 14 Eylül’den beri kayıp olduğunu söyledi. Meliha Gökçe, oğlunun Elif diye biriyle görüştüğünü öğrendiğini, Elif’in ise 2 çocuğu olduğunu bu nedenle evliliklerine onay vermediğini dile getirdi.


Esra Erol Meliha Gökçe Instagram

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol programına katılan ve oğlunun gelin adayı tarafından kaçırıldığını İddia eden Meliha Gökçe’nin Instagram hesabı izleyiciler tarafından araştırılmakta. Esra Erol’un her geçen gün izleyici kitlesi artan programında Esra Erol’dan oğlunun bulunması için yardım isteyen Meliha Gökçe’nin Instagram hesabı olup olmadığı bilinmemektedir.

Meliha Gökçe, Instagram hesabı olup olmadığını belirtmemiştir. Belirtiği zaman içeriğimize eklenecektir.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu