Yaşam

İzmir’deki Özel Hastaneler Listesi Adresleri ve Telefon Numaraları

İzmir’deki Özel Hastaneler Listesi Adresleri ve Telefon Numaraları bilgilerini araştıranlar için bu makalemizi hazırladık. İzmir’deki en iyi özel hastaneler listemizde Bornova, Karşıyaka, Buca, Gaziemir, Çiğli, Karabağlar ve Bayraklıda bulunan özel hastanelerin adresleri ve telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

İzmir’deki Özel Hastaneler Listesi

İzmir’de Sağlık hizmeti almak için özel hastaneleri tercih etmek isteyenler için ihtiyaç duyulan bilgileri paylaştık. Özel hastaneler daha kısa bekleme süresi, farklı alanda uzman doktorlar, modern tıp ve teknolojiye sahip olmalarından dolayı vatandaşlar tarafından tercih edilmekte. Özel hastaneler hasta memnuniyetine odaklandığı için konfor, lüks ve özel hizmetler sunmaktadır. Unutulmamalıdır ki özel hastaneler sağlık hizmetlerinin karşılığında ücret alır ve bu ücretler devlet hastanelerine göre daha yüksektir. İzmir’de bulunan özel hastaneler Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Kalp Damar Hastanesi, Göz Hastanesi ve Kulak Burun Boğaz olmak üzere tüm bölümlerde bulunmaktadır.

Özel Ata Sağlık Hastanesi, Bornova

İzmir’in Bornova İlçesinde bulunan Özel Ata Sağlık Hastanesin 28 Klinik ile 7/24 hizmet vermektedir. Özel Ata Sağlık Hastanesi birçok özel sigorta şirketi ve SGK ile anlaşmalıdır. Özel Ata Sağlık Hastanesinde tüm branşlar mevcut olup alanında uzman doktorlar ile kapsamlı hizmet vermektedir.

 • Özel Ata Sağlık Hastanesi Klinikler
 • Acil Servis
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • Dermatoloji
 • Endoskola Onitesi
 • Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Göğüs Hastalıkları
 • Kulak Burun Boğaz
 • Kardiyoloji
 • Nöroloji
 • Obezite Cerrahisi (Ameliyatı)
 • Ruh Sağlığı ve Hastalıktan
 • Sağlıklı Beslenme ye Diyet
 • Üroloji
 • Anestezi ve Reanimasyon
 • Çocuk Hastalıkları
 • El ve Mikrocerrahi
 • Enfeksiyon Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • İç Hastalıkları
 • Klinik Psikoloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ye Travmatoloji
 • Radyoloji
 • Saç Ekimi Kliniği
 • Uyku Laboratuvarı
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım

Özel Ata Sağlık Hastanesi Telefon Numarası: 0 232 459 59 59

Adres: Kazım Dirik Mah. 297 Sokak No:1 (Metro Stadyum Durağı) Bornova / İzmir / Türkiye

Web sitesi: atasaglik.com

Özel Ata Sağlık Hastanesi Yol Tarifi


Özel Akut Kalp Damar Hastanesi, Gaziemir

İzmir’in Gaziemir İlçesinde bulunan Özel Akut Kalp Damar Hastanesi, Acil, Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Dahiliye, Radyoloji, Biyokimya ve Mikrobiyoloji birimleri ile 7/24 hizmet vermektedir. Özel Akut Kalp Damar Hastanesi birçok özel sigorta şirketi ve SSK, Bagkur, Emekli Sandığı ile anlaşmalıdır.

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Telefon Numarası: 0 232 220 39 00

Adres: Dokuz Eylül Mahallesi 343/1 Sokak No:6 Gaziemir / İzmir

Web sitesi: akutkalpdamar.com

Özel Akut Kalp Damar Hastanesi Yol Tarifi


Özel Batı Anadolu Central Hospital, Bayraklı

İzmir’in Bayraklı İlçesinde bulunan Özel Batı Anadolu Central Hospital, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Dahiliye, Ortopedi, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Dermatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji, Göz Hastalıkları ve Psikiyatri olmak üzere birçok alanda hizmet vermektedir. Özel Batı Anadolu Central Hospital birçok özel sigorta şirketi ile anlaşmalıdır.

Özel Batı Anadolu Central Hospital Telefon Numarası: 0 232 341 67 67

Adres: Fuat Edip Baksi, Smyrna Meydanı, Zeki Yavaş Sk. No: 2 D:2, 35530 Bayraklı/İzmir

Web sitesi: centralhospital.com.tr

Özel Batı Anadolu Central Hospital Yol Tarifi


Özel Can Hastanesi, Çiğli

İzmir’in Çiğli İlçesinde bulunan Özel Can Hastanesi, Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Dahiliye (İç Hastalıkları)
Dermatoloji (Cildiye), Kadın Hastalıkları ve Doğum (Jinekoloji), Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Çocuk Cerrahisi olmak üzere neredeyse tüm birimlerde hizmet vermektedir. Özel Can Hastanesi Acil Servisi her yaş grubu hastalara 7/24 hizmet vermektedir.

Özel Can Hastanesi Telefon Numarası: 0 232 715 40 00

Adres: Ataşehir Mahallesi 8019/16 Sk. No: 18 Çiğli – İZMİR

Web sitesi: izmircanhastanesi.com/tr

Özel Can Hastanesi Yol Tarifi


Özel Çankaya Hastanesi, Konak

İzmir’in Konak İlçesinde bulunan Özel Çankaya Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz, Genel Cerrahi, Dermatoloji, Nöroloji, Kardiyoloji, Dahiliye, Üroloji, Göğüs Hastalıkları, Saç Ekimi ev Psikiyatri olmak üzere birçok birimde uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Özel Çankaya Hastanesi, SGK ve birçok özel sigorta şirketi ile anlaşmalıdır.

Özel Çankaya Hastanesi Telefon Numarası: 0 232 425 31 31

Adres: Akdeniz, Gazi Blv. No:56 D:58, 35280 Konak/İzmir

Web sitesi: cankayatip.com

Özel Çankaya Hastanesi Yol Tarifi


Özel Çınarlı Hastanesi, Konak

Özel Çınarlı Hastanesi İzmir’deki ilk Kadın Hastalıkları ve Doğum branş hastanesidir. İzmir’in Konak İlçesinde bulunan Özel Çınarlı Hastanesi, Acil Ünitesi, Doğum ve Kadın Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Yenidoğan Yoğun Bakım, Radyoloji ve Biyokimya laboratuvarlarıyla hizmet vermektedir. Özel Çınarlı Hastanesi birçok özel sigorta şirketi ile anlaşmalıdır.

Özel Çınarlı Hastanesi Telefon Numarası: (0232) 462 2727

Adres: Anadolu Caddesi No : 14 Çınarlı / İzmir

Web sitesi: ozelcinarlihastanesi.com

Özel Çınarlı Hastanesi Yol Tarifi


Özel Ege Yaşam Hastanesi, Karabağlar

İzmir’in Karabağlar İlçesinde bulunan Özel Ege Yaşam Hastanesi, Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Beyin ve Sinir Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Üroloji olmak üzere birçok birimde hizmet vermektedir. Özel Ege Yaşam Hastanesi, SGK ve birçok özel sigorta şirketi ile anlaşmalıdır.

Özel Ege Yaşam Hastanesi Telefon Numarası: 0 232 226 56 56 

Adres: Ali Fuat Cebesoy, 9135/4. Sk. No:4 Karabağlar/İzmir

Web sitesi: egeyasamhastanesi.com.tr

Özel Ege Yaşam Hastanesi Yol Tarifi


Özel Egepol Hastanesi, Konak

İzmir’in Konak İlçesinde bulunan Özel Egepol Hastanesi, Acil Servis, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Check Up Merkezi, Çocuk Hastalıkları, Dermatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, İç Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Kulak Burun Boğaz olmak üzere neredeyse tüm birimlerde hizmet vermektedir. Özel Egepol Hastanesi, SGK ve birçok özel sigorta şirketi ile anlaşmalıdır.

Özel Egepol Hastanesi Telefon Numarası: 444 8 001

Adres: Güneşli Mah. 507 Sok. No:3 Konak / İZMİR

Web sitesi: egepolhastanesi.com/tr

Özel Egepol Hastanesi Yol Tarifi


Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi, Çiğli

Türkiye’nin ilk ve tek dal hastanesi olma özelliğini taşıyan İzmir’in Çiğli İlçesinde bulunan Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi, KBB, göz, genel cerrahi, dahiliye, ortopedi, üroloji, beyin cerrahisi, estetik ve plastik cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, psikiyatri, nöroloji, göğüs hastalıkları ve diş branşlarında hizmet vermektedir. Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesinde SGK (SSK, BAĞKUR, EMEKLİ SANDIĞI) ve birçok özel sigorta şirketin  Hastalarının muayene ve ameliyatları yapılmaktadır.

Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi Telefon Numarası: 0 232 386 55 05

Adres: Ataşehir, 8019/16. Sk., 35630 Çiğli/İzmir

Web Sitesi: ekolkbb.com

Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi Yol Tarifi 


Özel El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesi, Konak

Türkiye’nin İlk El Mikrocerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji Özel Dal Hastanesi EMOT, İzmir’in Konak ilçesinde hizmet vermektedir. Özel El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji Hastanesinde El ve Mikrocerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Romatoloji, Beslenme ve Diyetetik, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Radyoloji ve Acil Servis olmak üzere birçok birimde hizmet vermektedir. EMOT (El Mikrocerrahi Ortopedi Travmatoloji) hastanesi birçok özel sigorta şirketi ile anlaşmalıdır.

EMOT Hastanesi Telefon Numarası: 0 232 441 0121

Adres: 1418 Sk. No:14 35230 Kahramanlar Mh. Konak, İZMİR

Web Sitesi: emot.com.tr

EMOT Hastanesi Yol Tarifi


Özel Gazi Hastanesi, Konak

İzmir’in Konak İlçesinde bulunan Özel Gazi Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Ortopedi, Nöroloji, Kulak Burun Boğaz, Kalp ve Damar Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Estetik ve Plastik Cerrahi, Genel Cerrahi, Dahiliye, Dermatoloji, Ağız ve Diş Sağlığı ve Acil Servis olmak üzere birçok birimde hizmet vermektedir.

İzmir Özel Gazi Hastanesi Telefon Numarası: 0 232 270 24 24

Adres: Alsancak, Kahramanlar Mahallesi, Nevzat Güzelırmak Sk. No:29, 35230 Konak

Web Sitesi: gazihastanesi.com

Özel Gazi Hastanesi Yol Tarifi


Özel Medifema Hastanesi, Torbalı

İzmir’in Torbalı ilçesinde bulunan Özel Medifema Hastanesi, Acil Hizmetler, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Biyokimya, Check-up Kliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları olmak üzere birçok birimde hizmet vermektedir. Özel Medifema Hastanesi SGK ve birçok özel sigorta şirketi ile anlaşmalıdır.

Özel Medifema Hastanesi Telefon Numarası: 0232 854 1 854

Adres: Ayrancılar Mah. Kocatepe Cad. No.1 Torbalı – İzmir

Web Sitesi: medifema.com.tr

Özel Medifema Hastanesi Yol Tarifi


Özel Sada Hastanesi, Menemen

İzmir’in Menemen ilçesinde bulunan Özel Sada Hastanesi, Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Estetik ve Plastik Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum olmak üzere birçok birimde hizmet vermektedir. Özel Sada Hastanesi birçok özel sigorta şirketi ile anlaşmalıdır.

Özel Sada Hastanesi Telefon Numarası: 0 232 832 99 00

Adres: Esatpaşa, İzmir-Çanakkale Asfaltı Cd. Üzeri, 35550 Menemen/İzmir

Web Sitesi: sadahastanesi.com/tr

Özel Sada Hastanesi Yol Tarifi 


Hangi Hastalığa Hangi Bölüm Bakar?


👉 Hastane Önlük Renkleri ve Anlamları

👉 Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu