Yaşam

Umkaimun Ne İşe Yarar? Umkaimun Kullanıcı Yorumları

Umkaimun Ne İşe Yarar? Umkaimun Kullanıcı Yorumları. Umkaimun bağışık sistemini güçlendiren 11 yaş üstü için kullanılmaya uygun olan soğuk ve sıcak içme imkanı olan takviye edici gıdadır. Umkaimun içinde barındırdığı vitamin ve minerallerle daha sağlıklı ve daha güçlü olmamıza katkı sağlar.

Umkaimun Ne İşe Yarar?

Günlük hayatın koşuşturması sağlıklı beslenememe, stres ve çeşitli nedenlerden dolayı kendimizi güçsüz ve kötü hissedebiliyoruz bu gibi durumlarda takviye gıdalara ihtiyaç duyabiliyoruz. Peki takviye edici gıdalar içeren Umkaimun Ne İçin Kullanılır? Umkaimun Vitamin İçeriği Nedir? Umkaimun Vitamin Faydaları Nelerdir? Umkaimun Fiyatı Nedir? gelin tüm bu soruların yanıtlarını birlikte inceleyelim.

Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunu desteklemeye yardımcı olan C vitamini, D vitamini, Kara mürver, Çinko, Pelargonium, Ekinezya, Selenyum gibi bir çok farklı seçkin içeriği bir arada bulunduran ve 2 saşe formu olan hem soğuk hem de sıcak içme imkanı sağlayan oldukça faydalı ve etkili bir takviye edici gıdadır. Çoğunlukla üst solumun yolları hastalıklarında bağışıklık güçlendirdiği için etkili olduğu bilinir. Ayrıca öksürük, grip, soğuk algınlığı gibi durumlarda bağışıklığın güçlenmesi için doktor tarafından önerilir.

Umkaimun içeriğinde bulunan vitaminler sayesinde;

 1. Bağışıklığı destekleyerek vücudun hastalıklara karşı direncinin artmasındı sağlar.
 2. Vücudun bağışıklık sisteminin güçlenmesi için oldukça faydalıdır.
 3. İçeriğinde bulunan vitaminler sayesinde direnç artırır.
 4. Grip ve soğuk algınlığı gibi hastalıklarda bağışıklığı güçlendirmek için çok güzel bir takviye edici gıdadır.

Uyarı: Sitemizde paylaşılan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun, jel gibi ürünler bilgi amaçlı paylaşılmaktadır. Sadece doktorunuzun reçete ettiği şekilde kullanınız.

Umkaimun Vitamin İçeriği Nedir?

 

Umkaimun Vitamin içeriğinde aşağıdaki vitaminler bulunmaktadır.

 • 20 mg Afrika sardunyası
 • 150 mg Karamürver
 • 21 mg Ekinezya
 • 325 mcg A vitamini
 • 8 mg B3 vitamini
 • 2.8 mg B2 vitamini
 • 160 mg Askorbik Asit (Cvitamini)
 • 3 mcg D3 vitamini (kolekalsiferol)
 • 24 mg E vitamini
 • 27.5 mcg Selenyum
 • 5 mg Çinko
 • Aroma olarak Mandalina (mandarin) bulunmaktadır, içeriğinde oldukça faydalı bitkiler yer almaktadır.

Umkaimun Vitamin Nasıl Kullanılır?

Takviye edici tüm gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Tavsiye edilen günlük toz şaşe porsiyonu aşmayın. Hastalıkların önlemesi veya tedavi edilmesi amacı ile kullanılmaz. Hamilelik yada emzirme dönemi gibi durumlarda kullanmak isterseniz doktorunuza danışıp öyle kullanılmalıdır.

 • 11 yaş altı çocuklar için kullanımı uygun değildir.
 • 11 yaş üzeri kişilerde kullanımı uygun görülmüştür.
 • Gün içerisinde 2 veya 3 defa ılık suya katılıp içilir. Bir saşe içeriğini 100 ml ılık suya ekleyin çözülmesi için karıştırın ve beş dakika içine ılıkken içiniz.
 • Tok veya aç karnına içileceği belirtilmemiştir ama bu tür vitamin ve takviye edici gıdalar tok karna önerilir.

Uyarı: Sitemizde paylaşılan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun, jel gibi ürünler bilgi amaçlı paylaşılmaktadır. Sadece doktorunuzun reçete ettiği şekilde kullanınız.

Umkaimun Vitamin Kullanıcı Yorumları

Abdi İbrahim’in genel olarak takviye edici ürünleri kullanmayı tercih ediyorum bu ürünlüde yeni aldım daha bir saşe kullandım bakalım nasıl bir etki görecem.

Sürekli reklamlarda karşıma çıkan bu ürünü alıp denemek istedim heleki şu zamanda kesinlikle bir takviye edici gıdaya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum bence bağışıklık güçlendirmek için oldukça etkili bir gıda ayrıca tadıda çok güzel

Çocuklarım için almıştım okul döneminde sürekli bağışıklıkları güçsüz düşüp grip oluyorlardı bu toz saşeyi kullanamaya başladığımızdan beri grip nedir bilmiyoruz çok etkili bir karışım tavsiye ederim ayrıca kendım içinde kullanıyorum.

Eşim ve kendim için aldım çalıştığımız için sürekli koşturma içerisinde bulunuyoruz bu yüzden yorgun düşüyorduk bu takviye edici gıda sayesinde daha iyi hissediyoruz.


Umkaimun Vitamin Fiyatı 2024 Ne Kadar?

Umkaimun vitamin ve takviye edici gıdanın 15 şişe olarak satılan bu ürünün fiyatı 89.50 TL‘dir.


Uyarı: Sitemizde paylaşılan reçeteli veya reçetesiz tüm krem, merhem, sabun, jel gibi ürünler bilgi amaçlı paylaşılmaktadır. Sadece doktorunuzun reçete ettiği şekilde kullanınız.

👉Öğrenci Gündemi’ ni İnstagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu