Kimdir

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gürbüz (Dış Ses) Kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gürbüz (Dış Ses) Kimdir?. Zuhal Topal’la ” Yemekteyiz” programı ile TV 8 ekranlarında hafta içi her gün 16:00  yeni bölümleri ile ekranlara gelen yarışma programı beğeniyle izleniyor. Zuhal Topal’la Yemekteyiz programında Gürbüz ve Gürbüz’ü kimin seslendirdiği izleyiciler tarafından merak edilen konular arasında bizde Zuhal Topal’la Yemekteyiz Dış Ses Kimdir? soruların yanıtlarını sizler için yanıtladık…

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gürbüz (Dış Ses) Kimdir?

TV 8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la ” Yemekteyiz” programında Gürbüz takma ismi ile yarışmacılarla konuşan kişiyi seslendiren dış ses seslendirme sanatçısı Aydoğan Temel’dir. 1966 yılında Balıkesir ilinde dünyaya gelmiştir. 2024 yılı itibari ile 58 yaşındadır.

Aydoğan Temel, Oyunculuk üzerine “Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü” mezun olmuştur. Bir çok filim de ünlü aktörleri seslendirmiştir. Hem oyuncu hem de seslendirme sanatçısıdır. Show TV’nin magazin programı olan “Pazar Keyfi” isimli programda seslendirme yapmıştır. Sadece seslendirme değil, aynı zamanda kendisi gibi seslendirme mesleğine gönül verenlere de ders vermektedir.


Zühal Topal’la Yemekteyiz Dış Ses Aydoğan Temel Kimdir?

Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu, tiyatrocu ve seslendirme sanatçısı Aydoğan Temel, 1 Ocak 1966 tarihinde dünyaya geldi. 1983 yılından beri dizi, çizgi Film, sinema filmi, belgesel ve reklam filmleri dublajı ve yönetmenliği yapmaktadır.

Sıkça konuştuğu ünlüler arasında: William Macy, John Malkovich, Gary Oldman, Kevin Spacey, Tcheky Karyo, Gerard Depardeiu sayılabilir. Genellikle seslendirme yaptığı karakterleri kötü, sapık, komik, sorunlu adamlar oluşturmaktadır. Daha sonra Uçankuş programında şimdiye kadar ekranın dışında gizemli bir ses kalan Aydoğan Temel, ekranın karşısına çıktı ve bu programı sundu.

Aydoğan Temel, 2011 yılında vizyona giren Komik Bir Aşk Hikayesi adlı sinema filminin senaryosunu yazarak baş rolünde oynadı. Ayrıca 2010 yılında Atv’de yayınlanan Yalancısın Sen isimli dizide oynadı.


👉 Öğrenci Gündemi’ni Instagram’dan Takip Etmek İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu