Teknoloji

En İyi Ücretsiz VPN Uygulamaları (Android – iOS)

En İyi Ücretsiz VPN Uygulamaları (Android – iOS). VPM (Virtual Private Network) sanal özel ağlar olarak tanımlanır. VPN hizmetin temel amacı, internet trafiğini şifrelemek ve IP adresini değiştirmektir. Okulda yada ofisinizde sınırlı bir ağa bağlanırsanız ücretsiz VPN servisleri sayesinde istediğiniz web sitesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bazı internet kullanıcıları çevrimiçi etkinliklerini gizli bir şekilde gerçekleştirmek, bazı internet kullanıcıları ise yaşadıkları bölgede yasak olan web sitelerine erişim sağlamak için sanal özel ağ ya da sık kullanılan adıyla VPN servislerine başvururlar.

En İyi Ücretsiz VPN Uygulamaları (Android – iOS)

Ücretsiz bir şekilde en iyi VPN hizmetini hangi servisin verdiğini bulmak biraz zordur. İşinizi kolaylaştırmak adına 2024’de kullanabileceğiniz en iyi VPN servislerini listedik. Listemizdeki tüm VPN uygulamalarını ücretsiz kullanabilirsiniz. Bu liste sadece  Android ve iOS uyumlu mobil VPN uygulamalarına ulaşabilirsiniz.

Express VPN

VPN servisi, verdiği hizmet karşılığında sizden verilerinizi alabilmekte. Bu nedenle sizin için küçük bir araştırma yaptık ve bu konuda hem güvenilir hem de ücretli olmasına rağmen kampanya sunan bir servis bulduk. İlk 3 ay boyunca ücretsiz hizmet veren ExpressVPN, hız kayıpları yaşamadan yüksek kalitede güvenli internet vadediyor. 3 ay ücretsiz ve 12 ay boyunca ayda 6,67 dolarlık ücreti bulunan ExpressVPN, eğer sunulan hizmeti beğenmezseniz 30 gün para iade garantisi de veriyor.

Express VPN Android İçin İndir

Express VPN İOS İçin İndir


Opera VPN’li Tarayıcı

Bilgisayarda ya da akıllı telefonlarda en popüler ve stabil VPN servisini tarayıcı içinde gömülü VPN hizmeti veren Opera sunuyor. Opera Windows veya MacOS sürümü için tıklayın. Opera’nın Android ve iOS için sürümlerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

Opera VPN’li Tarayıcı Android İçin İndir

Opera VPN’li Tarayıcı İOS İçin İndir


Android Ücretsiz VPN

1.1.1.1 Hızlı ve Güvenli İnternet 

Turbo VPN

Hola VPN


iPhone (iOS) ücretsiz VPN

1.1.1.1 Hızlı ve Güvenli İnternet 

Turbo VPN

Hola VPN


Google Chrome ücretsiz VPN eklentileri

    • ZenMate VPN Chrome – ücretsiz indir
    • Hotspot Shield VPN​ Chrome – ücretsiz indir

Not: Microsoft Edge Chromium sürümünde, Google Chrome eklentilerini sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Eğer diğer okuyuculara VPN konusunda tavsiyeleriniz varsa yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir 👇

👉 En İyi Torrent Siteleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu