Kimdir

Gökhan Gencebay Kimdir, Nerelidir? Gökhan Gencebay Hayatı ve Biyografisi

2021 yılında dünya evine giren Gökhan Gencebay Kimdir, Kaç Yaşında? merak edilenler arasında. Orhan Gencebay ve Sevim emre çiftinin oğulları olan Gökhan Gencebay Ne İş Yapıyor?, Eşi kim araştırılmakta. Gelin birlikte Gökhan Gencebay Hayatı ve Biyografisini öğrenelim…

Gökhan Gencebay Kimdir?

Orhan Gencebay ve Sevim Emre çiftinin oğlu olan Gökhan Gencebay 2021 yılında evlendiği sırada gündeme gelmişti. hayatı boyunca bir çok eğitim alan ve bir dönem grafiti ile uğraşan Gökhan Gencebay 1985 yılında İstanbul’ da doğdu. 2022 yılı itibari ile 41 yaşındadır ve aslen İstanbulludur. Yurt dışında İngilizce eğitimi alarak ardından Türkiye’ye dönen Gencebay ayrıca bir kaç dizi ve film de de rol almıştır.

2016 yılından bu yana ilişki yaşadığı eşi Seda Han Öznem ile 2021 yılında evlenmiştir. 1,5 yıl boyunca oyunculuk eğitimi alan Gencebay 2019 yılında oyunculuk kariyerine başlamıştır.


Gökhan Gencebay Hayatı ve Biyografisi

Gelelim Gökahna Gencebay’ın kısaca hayatına; 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gökhan Gencebay,  Londra’da Harrow School da İngilizce eğitimini tamamlamasının ardından Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım bölümüne girdi. Ardından ise yüksek lisans eğitimini işletme üzerine tamamladı. Genel sanat yönetmeni olarak çalışan, alanında duayen Ayla Algan’ dan 1,5 yıl boyunca oyunculuk eğitimi alan Gencebay 2019 yılında oyunculuk kariyerine başlamış.

Ayrıca ünlü oyuncu ve eğitmen Ayla Algan’dan 1,5 yıl boyunca oyunculuk eğitimi almıştır. Ayrıca farklı dönemlerde Mark Levitas, Erol Babaoğlu ve Burak Sarımola’dan da oyunculuk ve kamera önü dersleri almıştır. Orhan Gencebay’ın Oğlu Gökhan Gencebay, yakın zamanda oyunculuk kariyerine başlamış ve ilk projesi olan ‘Nöbet’ dizisinde rol almıştır.

İnstagram 👉 Gökhan Gencebay


İlginizi Çekebilir 👇

👉 Burak Çelik Kimdir, Nerelidir?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu